-->
My Hero ULTRA RUMBLE’ın 2. Sezonu şimdi başlıyor!

MY HERO ULTRA RUMBLE’ın 2. sezonu bugün başlıyor ve alev alev yanan en iyi kahramanı getiriyor.

25.11.2023 | ulasufuk

MY HERO ULTRA RUMBLE’ın 2. sezonu bugün başlıyor ve alev alev yanan en iyi kahramanı getiriyor: Enji Todoroki, nam-ı diğer Endeavor! En güçlü kahraman olma konusundaki kararlılığı ve Cehennem Alevi özelliği onu güçlü bir müttefik ve her maçta dikkat edilmesi gereken tehlikeli bir rakip haline getiriyor.

Bu ikinci sezon ayrıca oyuncuların üç yerine iki kişilik takımlar halinde yarışacağı yeni bir 2 Oyunculu Takım Savaşı oyun modunu da tanıtıyor! Arenada dolaşan toplam on iki takımla, kazanmak istiyorlarsa tek ve biricik takım arkadaşlarını daha da dikkatli seçmeleri gerekecek!

Son olarak, yeni etkinlikler bu sezona renk katacak ve daha fazla özelleştirme seçeneğinin kilidini açmak için kostümler, ifadeler, ses hatları ve daha fazlasını içeren yeni profesyonel lisans oyuna eklenecek.Popüler Haberler


Bağımsız yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Indie-us Games bugün, süper güç fantezisi UNDEFEATED’in piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon indirmeye ulaştı.


Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.


Porsche Design Honor Magic V2 RSR, katlanabilir telefon teknolojisini premium spor otomobil tasarım mirası ile birleştiriyor.


Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı.