-->
MediaMarkt’ın ‘‘Şahane Kasım’’ Fırsatları Bekarlar Haftasına Özel Ürünlerle Devam Ediyor!

Avrupa’nın açık ara en büyük elektronik perakendecisi MediaMarkt, Şahane Kasım fırsatlarına  yeni ürünlerle devam ediyor.

12.11.2023 | ulasufuk

Avrupa’nın açık ara en büyük elektronik perakendecisi MediaMarkt, Şahane Kasım fırsatlarına  yeni ürünlerle devam ediyor. Bekarlar Gününe özel yeni ürünleri de kampanyasına dahil eden marka, birbirinden farklı  binlerce üründe, cazip fiyatlarla tüketicilerle buluşacak.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan, Avrupa’nın açık ara en büyük elektronik perakendecisi MediaMarkt, Şahane Kasım kampanyasını Bekarlar Gününe özel eklediği yeni ürünlerle sürdürüyor. MediaMarkt’ın bugün başlattığı kampanyasında, bilgisayardan  çay makinesine, buharlı ütüden air fryer ve smoothie blender setine kadar birçok ürün çeşitli fırsatlarla satışa sunulacak. 

13 Kasım’a kadar geçerli olacak ürünler kapsamında; 

  • Philips GC4552/00 Azur Buharlı Ütü 1.399 TL’den
  • Casper G770.1245-8EH0T-B-500GB SSD/ Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı 21.999 TL’den satışa sunulacak.

19 Kasım’a kadar fırsatları devam edecek ürünler ve fiyatları ise şu şekilde;

  • Arzum AR1032 Shake’N Smoothie Blender 1.199 TL’den
  • Altus AL 795 Çay Makinesi 799 TL’den
  • Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 LT 2.299 TL’den satışa sunulacak.

MediaMarkt’ın kampanyası hem Türkiye genelindeki 96 mağazasında hem de mediamarkt.com.tr’de ve mobil uygulamasında geçerli olacak.Popüler Haberler


Satranç hakkında bildiğiniz her şeye meydan okuyacak 8 benzersiz tek oyunculu varyantta mücadele edin!


Gelin bu tatil döneminde, geniş bir yelpazede yer alan gaming kişilikleri için oluşturulmuş, pikselli bir yolculuğun keşfine çıkın.


Ödüllü Genesis Noir’ın devamı niteliğindeki yapım, The Day of the Devs gösterisinin bir parçası olarak tanıtıldı


Yılbaşı sezonuna yaklaşırken lider ekran uzmanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, mükemmel armağanı bulmanıza kesinlikle yardımcı olacak bir kılavuz hazırladı.