-->
Marvel’s Spider-Man 2 Olağanüstü Bir Başarıya İmza Attı: 5 Milyon Satış Sınırını Geride Bıraktı!

Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan ve Insomniac Games tarafından geliştirilen Marvel’s Spider-Man 2, büyük bir başarı yakalamaya devam ediyor.

12.11.2023 | ulasufuk

Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan ve Insomniac Games tarafından geliştirilen Marvel’s Spider-Man 2, büyük bir başarı yakalamaya devam ediyor. Oyunun dünya genelindeki toplam satışları, 30 Ekim 2023 itibarıyla beş milyon kopyayı aşarak büyük bir ilgi görmeye devam ediyor.

Oyun bir gün içinde 2.5 milyon sattı 

Daha önce duyurulduğu ve haberini yaptığımız gibi, Marvel’s Spider-Man 2 piyasaya sürüldükten sonra sadece ilk 24 saat içinde 2,5 milyondan fazla kopya sattı. Bu etkileyici satış rakamıyla birlikte, serinin en yeni oyunu hızla büyüyen bir başarı elde etti.

Marvel’s Spider-Man 2, bu satış başarısıyla PlayStation tarihinin en hızlı satan oyunu unvanını kazandı. Oyuncular tarafından büyük beğeni toplayan bu yapım, yeni içerikler ve mekaniklerin eklenmesiyle dikkat çekiyor ve ayrıca iki farklı Örümcek Adam karakterini kontrol etme olanağı sunuyor. Bu heyecan verici oyun, PS5 için 1.499,00 TL’den satışta bulunuyor.Popüler Haberler


Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!


SQUARE ENIX® bugün DRAGON QUEST MONSTERS serisinin en yeni rol yapma oyunu DRAGON QUEST MONSTERS: The Dark Prince’i piyasaya sürdü.


NACON, Ambulance Life oyununun yayınlanması ve dağıtımı için stüdyo Aesir Interactive ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar.


Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!