-->
MADNIGHT 2024’ün Eli Kulağında! Yeni Korkular Bir Fragmanla Tanıtıldı!

Madmind Studio’nun ortak evren olan The World of Agony ile bağlantılı en son yapımlarının yıllık vitrini için bize katılın.

30.11.2023 | ulasufuk

Madmind Studio’nun ortak evren olan The World of Agony ile bağlantılı en son yapımlarının yıllık vitrini için bize katılın.

Tartışmalı ve inanılmaz derecede yoğun yapımlarıyla tanınan, saygın bir korku oyunu geliştirme stüdyosu olan Madmind Studio, oyuncuları ve basın mensuplarını yıllık korku gösterileri olan ‘MADNIGHT 2024: Horror Showcase’e davet etmekten onur duyar. Etkinlik 14 Aralık 2023 tarihinde Madmind Studio S.A.’nın resmi YouTube kanalında gerçekleşecek.

Gösteride Madmind ve bağlı stüdyolardan diğer geliştiriciler tarafından yaratılan en yeni oyunlar yer alacak. İzleyiciler bir kez daha yaratıcıların karanlık ve inanılmaz derecede ürpertici dünyalarına kendilerini kaptırabilecekler.

Etkinlikte daha önce sunulan oyunlardan yeni materyallerin yanı sıra tamamen yeni fikri mülkiyetler de tanıtılacak.Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.