-->
Justice League’i Devirmeye Hazır Olun! Suicide Squad: Kill the Justice League Kapalı Alfa Testi için Tarih Belli Oldu

Warner Bros, heyecanla beklenen Suicide Squad: Kill the Justice League’in kapalı alfa testinin kapılarını 30 Kasım’da aralayacak!

21.11.2023 | ulasufuk

Warner Bros, heyecanla beklenen Suicide Squad: Kill the Justice League’in kapalı alfa testinin kapılarını 30 Kasım’da aralayacak! Bu özel deneme süreci, 4 Aralık’a kadar devam edecek ve oyunu ilk kez deneyimleme fırsatı sunacak. Unutulmaz bir Justice League macerasına hazır olun!

Alfa testi oyunun servis hizmeti kısmına odaklanmayacak 

Warner Bros, yaklaşan kapalı alfa testinin sadece Suicide Squad: Kill the Justice League’in ana hikayesinin küçük bir kesitini sunacağını ve oyunun tamamının neye benzediği konusunda tam bir bilgi sahibi olamayacağımızı bildiriyor. Yani, bu test, oyunun tartışmalı GaaS (servis hizmeti) oynanış öğelerine odaklanmayacak.

Rocksteady tarafından geliştirilen Suicide Squad: Kill the Justice League, canlı servis oyunu olarak karşımıza çıkacak. Oyun, genellikle silah çeşitliliğine odaklanıyor ve Batman: Arkham oyunları gibi yakın dövüşe odaklanmıyor. Daha önce belirtildiği gibi, bu yeni yapım, Marvel’s Avengers oyunuyla benzer bir hissiyatı beraberinde getiriyor.

Suicide Squad: Kill the Justice League, 2 Şubat 2024’te piyasaya sürülecek.

Yeni fragman Popüler Haberler


Satranç hakkında bildiğiniz her şeye meydan okuyacak 8 benzersiz tek oyunculu varyantta mücadele edin!


Gelin bu tatil döneminde, geniş bir yelpazede yer alan gaming kişilikleri için oluşturulmuş, pikselli bir yolculuğun keşfine çıkın.


Ödüllü Genesis Noir’ın devamı niteliğindeki yapım, The Day of the Devs gösterisinin bir parçası olarak tanıtıldı


Yılbaşı sezonuna yaklaşırken lider ekran uzmanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, mükemmel armağanı bulmanıza kesinlikle yardımcı olacak bir kılavuz hazırladı.