-->
Jurassic World Evolution 2: Cretaceous Predator Pack – Bugün Çıktı!

Jurassic World Evolution 2: Cretaceous Predator Pack’in bugün piyasaya sürülmesiyle dört tehditkâr yeni dinozoru karşılamaya hazırlanın.

30.11.2023 | ulasufuk

Jurassic World Evolution 2: Cretaceous Predator Pack’in bugün piyasaya sürülmesiyle dört tehditkâr yeni dinozoru karşılamaya hazırlanın.

Bu çarpıcı yeni türler, avlarını durduracak ve oyuncuların parklarına daha da fazla çeşitlilik katacak. Gigantoraptor etkileyici tüyleriyle dikkat çekerken, çevik Concavenator kendine özgü kamburu sayesinde kolayca fark ediliyor ve Utahraptor’un devasa boyutu ve tırpan benzeri pençeleri güçlü bir tablo çiziyor. Universal Pictures, Amblin Entertainment ve DreamWorks Animation’ın Netflix’teki interaktif özel programı Jurassic World Camp Cretaceous: Hidden Adventure’dan esinlenen devasa bir avcı olan Tarbosaurus da kadroyu tamamlıyor.

PDLC, tüm oyunculara mevcut türler için yeni varyantlar, yeni park dekorasyonları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere heyecan verici yeni özellikler ve geliştirmeler getiren ücretsiz bir güncellemeyle birlikte sunuluyor. Ücretsiz güncellemenin tüm ayrıntıları için https://www.jurassicworldevolution2.com/update-notes/1-9-0 adresini ziyaret edin.

Jurassic World Evolution 2: Cretaceous Predator Pack PC’de Steam, Epic Games Store, Windows Store ve GeForce Now, PlayStation®5, Xbox Series X|S, PlayStation®4 ve Xbox One üzerinden £5.99/$7.99/€7.99 tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla satışa sunulmuştur.Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.