-->
Hitman: Blood Money Reprisal’ın Heyecanla Beklenen Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Hitman: Blood Money Reprisal Mobil Deneyimi 30 Kasım’da İOS ve Android’e Geliyor!

17.11.2023 | ulasufuk

Hitman: Blood Money Reprisal Mobil Deneyimi 30 Kasım’da İOS ve Android’e Geliyor!”

Feral Interactive, heyecanla beklenen mobil oyun Hitman: Blood Money Reprisal’ın 30 Kasım’da App Store üzerinden iOS ve Google Play üzerinden Android platformlarına sunulacağını duyurdu. Ayrıca, Switch sürümünün de bu kış aylarında çıkış yapması planlanıyor.

Ajan 47 mobil deneyimle beraber geri dönüyor

Ajan 47’nin mobil platforma geri dönüşü, oyunseverlere eğlenceli bir deneyim vaat ediyor. Hitman: Blood Money Reprisal’da Ajan 47 olarak görev alacak ve aldığınız eğitimleri kullanarak karşınıza çıkan karanlık komployu ortadan kaldırmak için cesur bir göreve atılacaksınız. Oyunda dikkat çekmeden hedeflerinizi ortadan kaldırmak için çeşitli araçları kullanabilecek, sızma ve kaçma becerilerinizi sergileyebileceksiniz.

Reprisal, serinin sonraki oyunlarından ilham alan oynanış iyileştirmelerine sahip olacak. Tamamen özelleştirilebilir dokunmatik ekran arayüzü ve tam gamepad desteğiyle birleşen bu gizlilik-aksiyon klasiği, mobil platformda sanatsal bir şekilde yeniden tasarlanmış olarak karşımıza çıkacak. Oyuncular, Hitman evreninde unutulmaz bir deneyim yaşamaya hazır olmalı!

Çıkış tarihi fragmanıPopüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.