-->
Heyecan Dorukta: Pasifik Sürüşün Fiziksel Sürümü Resmi Olarak Duyuruldu!

Maximum Games, Ironwood Studios imzasını taşıyan birinci şahıs hayatta kalma oyunu Pacific Drive’ın heyecan verici Deluxe Edition sürümünü duyurdu.

26.11.2023 | ulasufuk

Maximum Games, Ironwood Studios imzasını taşıyan birinci şahıs hayatta kalma oyunu Pacific Drive’ın heyecan verici Deluxe Edition sürümünü duyurdu. Bu özel fiziksel sürüm, oyun 2024 baharında PlayStation 5 için piyasaya çıktığında tutkulu oyuncularla buluşacak.

Fiziksel sürüm içerisinde ilgi çekici unsurlar bulunuyor

Deluxe Edition, oyunun kopyası, ters çevrilebilir oyun kapak resine sahip özel bir kılıf, 24 sayfalık günlük, üç sanat kartı ve oyun içi station wagon kozmetik paketi içeriyor.

Pacific Drive, sürüş odaklı, birinci şahıs hayatta kalma oyunu olarak ön plana çıkıyor. Kuzeybatı Pasifik’in gerçeküstü ve anormalliklerle dolu bölgesine adım atıyor ve tek yol arkadaşınız olarak aracınızla bu vahşi coğrafyada hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Her yolculuk, vahşi doğada farklı zorluklarla dolu, terk edilmiş aracınızı hayatta tutmaya çalışırken ana üs olarak kullanıyorsunuz. Aracınızı restore edip geliştirirken benzersiz ve garip zorluklarla karşılaşıyorsunuz. Bu can simidi araç, yasak bölgenin kalbine doğru ilerlerken uzun zamandır unutulmuş bir gizemi çözmeye çalışıyor.

Pacific Drive, 2024’ün başlarında PlayStation 5 ve PC platformları için Steam ve Epic Games Store üzerinden piyasaya sürülecek.Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.