-->
Haftanın Ücretsiz Oyununu Kaçırmayın! Epic Games Kütüphanenize Ekleyin

Her Hafta Sürpriz Ücretsiz Oyunlar! Epic Games, Bu Hafta Golden Light’ı Sunuyor.

12.11.2023 | ulasufuk

Her Hafta Sürpriz Ücretsiz Oyunlar! Epic Games, Bu Hafta Golden Light’ı Sunuyor.

Merhaba değerli oyuncular! Epic Games, her hafta mükemmel bir sürpriz sunmaya devam ediyor. Bu hafta, gizlilik odaklı aksiyon oyunu olan Golden Light’ı ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyun, 16 Kasım Perşembe TSİ 18:00’a kadar ücretsiz olarak erişilebilir olacak, bu fırsatı kaçırmayın!

Bununla da sınırlı değil! 16 Kasım itibarıyla EARTHLOCK ve Surviving the Aftermath adlı oyunlar da oyunculara ücretsiz sunulacak. Epic Games, oyun severlere haftalık sürprizler sunmaya devam ediyor, bu nedenle kütüphanenizi gözden geçirmeyi unutmayın. Oyun keyfiniz bol olsun!

Golden Light 

Golden Light, hayatta kalma temasını benzersiz bir şekilde korku FPS deneyimi ile birleştiriyor. Bu oyun, garip bir yapının içinde sizi bekleyen sıradışı bir macera sunuyor. Oyunda silahlarınızı yemek zorunda kalabilir, korkularınızla yüzleşebilir ve kendi zihinsel sınırlarınızı sorgulayabilirsiniz. Oyun, duvarların bile sizi izlediği bir atmosfere sahip ve prosedürel bir yapıya sahip. Bu da demek oluyor ki her oyun başlangıcında tamamen farklı bir deneyim yaşama şansınız var. Golden Light ile kendinizi bekleyen sıra dışı korku dolu bir dünyayı keşfedin!Popüler Haberler


Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!


SQUARE ENIX® bugün DRAGON QUEST MONSTERS serisinin en yeni rol yapma oyunu DRAGON QUEST MONSTERS: The Dark Prince’i piyasaya sürdü.


NACON, Ambulance Life oyununun yayınlanması ve dağıtımı için stüdyo Aesir Interactive ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar.


Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!