-->
Gangs Of Sherwood’un Orı̇jı̇nal Soundtrack’ının Kamera Arkasını Anlatan Vı̇deoya Göz Atın

NACON ve Appeal Studios, co-op aksiyon-macera oyunları Gangs of Sherwood’un çıkışına sadece bir hafta kala, oyunun orijinal müziklerini sergileyen yeni bir video paylaşmaktan mutluluk duyuyor.

23.11.2023 | ulasufuk

NACON ve Appeal Studios, co-op aksiyon-macera oyunları Gangs of Sherwood’un çıkışına sadece bir hafta kala, oyunun orijinal müziklerini sergileyen yeni bir video paylaşmaktan mutluluk duyuyor. Oyun 30 Kasım’da PlayStation®5, Xbox Series X|S ve PC’de (Epic Games Store, Steam) yayınlanacak.

Bu yeni videoda, Gangs of Sherwood’un bestecisi Markus Zierhofer yeni sürümün orijinal müziklerinin arkasındaki ilham kaynaklarını açıklıyor. Gangs of Sherwood dünyasına uygun olarak, oyunun müziği ortaçağ ve modern yönleri birleştiren bir bilim-fantezi atmosferi sunuyor.

Markus Zierhofer, “Bu, Orta Çağ ile daha modern bir çağ arasında bir müzik elde etmek için tonları bozulmuş Stroh kemanı veya hurdy-gurdy gibi eski enstrümanlar kullanılarak başarıldı” diye açıklıyor. “Ayrıca orijinal müziğin oyundaki aksiyona uyum sağlamasına da dikkat ettik. Örneğin, aynı anda çok sayıda düşmanla karşılaştığınızda veya kombo göstergeniz yükseldiğinde müzik katmanlanarak yoğunlaştırılabiliyor.”


Gangs of Sherwood, Robin Hood efsanesine dayanan yeniden tasarlanmış bir dünyada hızlı tempolu oynanışa ve yüksek tekrar değerine sahip, 1 ila 4 oyuncu için hikaye odaklı bir kooperatif aksiyon-macera oyunudur. Felsefe Taşı’nın güçlerinden faydalanan Nottingham Şerifi’nin orduları anlatılamaz bir güce ulaştı ve İngiltere halkına her zamankinden daha fazla baskı yapıyor. Robin Hood efsanesinin benzersiz bir bilim-fantezi versiyonu olan oyunda, çarpıcı ortamlarda destansı savaşlar ve mücadeleler sevenler için patlayıcı dövüşler, muhteşem kombolar ve co-op oynanış özellikleri bulunuyor.

Gangs of Sherwood 30 Kasım’da PlayStation®5, Xbox Series X|S, Steam ve Epic Games Store’da yayınlanacak.Popüler Haberler


Bağımsız yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Indie-us Games bugün, süper güç fantezisi UNDEFEATED’in piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon indirmeye ulaştı.


Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.


Porsche Design Honor Magic V2 RSR, katlanabilir telefon teknolojisini premium spor otomobil tasarım mirası ile birleştiriyor.


Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı.