-->
Game Pass Üyelerine Müjde: Oyunlar Kaldırılmadan Önce Artık Uyarı Alacaksınız!

Microsoft’un sunduğu oyun abonelik servisi Game Pass, geniş kütüphanesiyle oyunculara birçok seçenek sunuyor.

15.11.2023 | ulasufuk

Microsoft’un sunduğu oyun abonelik servisi Game Pass, geniş kütüphanesiyle oyunculara birçok seçenek sunuyor. Her ay yeni oyunlar eklenirken, aynı zamanda birçok oyun da veda ediyor. Ancak, önceki dönemlerde bu oyunlar aniden kaldırılıyor ve oyuncular bundan haberdar olmuyordu.

Yeni özellik kolaylık sağlıyor 

Günümüzde Microsoft, oyunculara beklenmedik durumları önlemek adına Game Pass’e yeni bir özellik ekliyor. Artık oyunlar aniden kaldırılmadan önce, oyunculara önceden bir uyarı mesajı gönderilecek. Bu küçük ama etkili özellik, kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlıyor.

Bu yeni özellik sayesinde, favori oyununuzun Game Pass kütüphanesinden çıkarılma aşamasına geldiğinde, size bir uyarı mesajı gönderilecek. Bu, oyuncuların bu duruma hazırlıklı olmalarına ve planlarını buna göre yapmalarına olanak tanıyacak.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.