-->
Fallout 4’e Eklendiği Takdirde 2-4 Saatlik Heyecan Verici Bir Deneyim Sunacak Olan Fan Yapımı Ek Paket Yayınlandı

Mod geliştirici ‘shreddah4’, Fallout 4 adlı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu için heyecan verici bir fan genişlemesi olan ‘Caves Of The Commonwealth’ı yayınladı.

12.11.2023 | ulasufuk

Mod geliştirici ‘shreddah4’, Fallout 4 adlı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu için heyecan verici bir fan genişlemesi olan ‘Caves Of The Commonwealth’ı yayınladı. Bu özel mod, oyununa 5 yeni mağara konumu ve 5 yeni görev ekleyerek oyunculara yaklaşık 2-4 saatlik ek bir oyun deneyimi sunuyor.

Yeni bölgeler ve görevler geliyor

Bu genişleme paketiyle birlikte oyuncular, beş yeni konumu keşfedebilir ve bu bölgelerde yeni görev dizilerini deneyimleyebilirler. Bu yeni konumlar, kendi özel dokuları ve tasarımlarıyla oyun dünyasını zenginleştiriyor.

Mod, toplamda 7 farklı iç mekân sunuyor ve oyuncuları özel dokulara sahip ilgi çekici silahlar ve kıyafetlerle ödüllendiriyor. Her görevin yanı sıra isteğe bağlı yan hedefleri içeren mod, ayrıca oyunculara birkaç yeni beceri sunuyor.

İşte Mod Fragmanı:Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.