-->
Epic Games’in Çarpıcı Hatası: Suicide Squad: Kill the Justice League Ücretsiz Olarak Sunuldu!

Her hafta oyunculara ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu sefer büyük bir hata ile karşı karşıya geldi.

16.11.2023 | ulasufuk

Her hafta oyunculara ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu sefer büyük bir hata ile karşı karşıya geldi. Rocksteady Studios’un geliştirdiği nişancı aksiyon oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League, beklenmedik bir şekilde ücretsiz olarak platformda yer aldı. Yaşanan hatanın ardından, oyuna erişim hemen kaldırıldı. Redaksiyon ekibimiz, olayın detaylarına dair sizin için merak uyandıracak bilgileri derledi.

Oyun kütüphaneden kaldırılıyor

Son günlerde yaşanan bir hata nedeniyle, Suicide Squad: Kill the Justice League adlı oyun beklenmedik bir şekilde ücretsiz olarak oyuncuların karşısına çıktı. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen oyuncular, oyunu normal bir şekilde kütüphanelerine eklediler. Ancak, Epic Games ekibi şimdi oyunu kullanıcıların kütüphanelerinden geri çekiyor.

2 Şubat 2024’te resmi çıkışını yapması planlanan Suicide Squad: Kill the Justice League, farklı sürümlere sahip olsa da Deluxe sürümü, kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sunuldu. Ancak, yaşanan hatanın hemen fark edilmesiyle birlikte ilgili sayfa kapatıldı. Şu an itibariyle, oyunun Epic Games sayfası da erişime kapatılmış durumda.Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.