-->
“Efsane Kapışma Başlıyor: TESFED Türkiye Kupası Heyecanıyla Dolup Taşıyor!

Heyecanın Adı TESFED Türkiye Kupası! Espor Tutkunları, Büyük Ödüller ve Şampiyonluk İçin Start Alındı!

15.11.2023 | ulasufuk

Heyecanın Adı TESFED Türkiye Kupası! Espor Tutkunları, Büyük Ödüller ve Şampiyonluk İçin Start Alındı!

Türkiye Espor Federasyonu’nun ev sahipliğinde gerçekleşecek olan 5. TESFED Türkiye Kupası için heyecan dorukta! Counter-Strike, EA FC, Dota 2, NBA 2K24, eFootball 2024, TEKKEN 7, League of Legends, VALORANT, Mobile Legends: Bang Bang ve PUBG Mobile oyunlarında gerçekleşecek dev turnuva, toplamda 1 milyon TL ödülle büyük bir çekişmeye sahne olacak.

1-17 Aralık tarihleri arasında eleme maçlarıyla başlayacak TESFED Türkiye Kupası, 22-23-24 Aralık’ta İstanbul Ataşehir Metropol AVM’de bulunan Papara SuperMassive Gamer Hub’da gerçekleşecek final etaplarıyla zirveye ulaşacak. Turnuva öncesinde konuşan TESFED Başkanı Alper Afşin Özdemir, “Gençleri bir araya getirip esporun heyecanını yaşamak için büyük önem verdiğimiz TESFED Türkiye Kupası’na yoğun bir ilgi var. 1 milyon TL’lik ödül havuzumuzla, Türkiye’nin esporda lider ülke olma hedefimize katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Bu turnuva, geleceğin yıldızlarını keşfetmek adına büyük bir fırsat” dedi. Espor tutkunları, Aralık ayında yaşanacak bu muazzam etkinliği kaçırmayın!Popüler Haberler


Satranç hakkında bildiğiniz her şeye meydan okuyacak 8 benzersiz tek oyunculu varyantta mücadele edin!


Gelin bu tatil döneminde, geniş bir yelpazede yer alan gaming kişilikleri için oluşturulmuş, pikselli bir yolculuğun keşfine çıkın.


Ödüllü Genesis Noir’ın devamı niteliğindeki yapım, The Day of the Devs gösterisinin bir parçası olarak tanıtıldı


Yılbaşı sezonuna yaklaşırken lider ekran uzmanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, mükemmel armağanı bulmanıza kesinlikle yardımcı olacak bir kılavuz hazırladı.