-->
Dune: Spice Wars Xbox’a Geliyor!

Baharatı kontrol edin, evreni kontrol edin, bir kontrolörle.

28.11.2023 | ulasufuk

Baharatı kontrol edin, evreni kontrol edin, bir kontrolörle.

Dune: Arrakis’te geçen gerçek zamanlı 4X oyunu Spice Wars, Xbox X|S ve Xbox Game Pass’e geldi. Shiro Games ve Funcom, Xbox oyuncularına yirmi yılı aşkın bir süredir ilk Dune oyununu sunmaktan heyecan duyuyor.

PC’de bir yıl süren başarılı Erken Erişim dönemi boyunca Shiro, oyuncu geri bildirimlerine yanıt veren çeşitli topluluk güncellemelerine ek olarak oyuna yeni gruplar, özellikler, yaşam kalitesi iyileştirmeleri ve daha fazlasını içeren altı büyük güncelleme getirdi.

4X ve gerçek zamanlı stratejinin bu eşsiz birleşimi artık bir kumanda ile TV’de oynanabilecek şekilde güncellendi ve güncellenmiş kullanıcı arayüzü ve kontrol şeması, Arrakis’e koltuğunuzdan hükmetmeyi çocuk oyuncağı haline getirmek için tasarlandı. Keşif yaparken, birlikleri kontrol ederken ve sınırlarınızı gerçek zamanlı olarak genişletirken zafere giden yolu planlayın ve çizin.

Frank Herbert’in bilimkurgu başyapıtının tema ve bilgileri Dune’da sunumun çok ötesine geçiyor: Baharat Savaşları’nda sunumun çok ötesine geçerek oynanışın derinliklerine uzanıyor. Arrakis’teki baharata hükmetmek için oyuncular kum kurtları, fırtınalar ve diğer gruplar her taraftan tehdit ederken casusluk, askeri güç, siyasi zeka ve akıllıca ekonomik kararlar arasında denge kurmalıdır.

Tek başınıza oynayın veya arkadaşlarınızı entrikalar ve değişen güçlerle dolu bir ağın içine çekin. Atreides, Harkonnen veya Fremen gibi altı ikonik gruptan birini seçin ve güçlü ve zayıf yönlerini öğrenin.

Dune: Spice Wars aynı zamanda çapraz satın alma işleviyle de sunuluyor ve oyuncuların Microsoft mağazasından satın aldıklarında hem konsollarında hem de bilgisayarlarında destansı strateji deneyimini sorunsuz bir şekilde yaşamalarına olanak tanıyor.
Xbox X|S’te bugün Arrakis’in uçsuz bucaksız çöllerine adım atın.Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.