-->
Destiny 2: The Final Shape Genişlemesi Heyecanla Bekleniyor, Ancak Yeni Tarih Açıklandı!

Bungie, beklenen Destiny 2 genişleme paketi “The Final Shape” için planlanan 27 Şubat 2024 çıkış tarihini maalesef erteledi.

27.11.2023 | ulasufuk

Bungie, beklenen Destiny 2 genişleme paketi “The Final Shape” için planlanan 27 Şubat 2024 çıkış tarihini maalesef erteledi. Yeni çıkış tarihi olarak 4 Haziran 2024 belirlendi. Şu anda Destiny 2, heyecanla beklenen genişlemeyi PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam üzerinden) platformlarından oynayan oyuncular için sunmaya devam ediyor.

En iyi deneyim için ertelenme kararı alınmış

The Final Shape, Destiny hikayesinin ilk on yılının zirvesini temsil ediyor. Bu unutulmaz yolculuğu daha da özel kılmak için, tutkulu ekip biraz daha zamana ihtiyaç duyduklarını açıklıyor. Bu nedenle, oyunun çıkış tarihi bir sonraki yılın Şubat sonuna ertelenmiştir.

The Final Shape’in Standart Sürümü, yeni bir hikaye seferi, üç yeniden tasarlanmış Süper, keşfedeceğiniz yeni bir mekan, toplamak için heyecan verici yeni silahlar ve zırhlar içerir. The Final Shape yılındaki ilk bölümde, zamanı ve mekanı bükerek Gezgin’in içindeki sırları keşfedeceğiniz bir maceraya atılacaksınız. Tanık’ın rehberliğinde, Destiny evreninin derinliklerine bir adım daha yaklaşın.

Yeni videoPopüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.