-->
Dawid Podsiadło’nun yer aldığı özel Cyberpunk kamera arkası görüntülerini izleyin!

CD PROJEKT RED, liste başı şarkıcı Dawid Podsiadło’nun Cyberpunk: Edgerunners anime serisi ve Cyberpunk 2077’nin Phantom Liberty genişleme paketi için şarkıların yaratım sürecini anlattığı bir kamera arkası videosu yayınladı.

22.11.2023 | ulasufuk

CD PROJEKT RED, liste başı şarkıcı Dawid Podsiadło’nun Cyberpunk: Edgerunners anime serisi ve Cyberpunk 2077’nin Phantom Liberty genişleme paketi için şarkıların yaratım sürecini anlattığı bir kamera arkası videosu yayınladı.

Anlık görüntü:
CD PROJEKT RED’in kamera arkası videosunda multi-platin şarkıcı-söz yazarı Dawid Podsiadło yer alıyor.
Podsiadło videoda CD PROJEKT RED ile işbirliğini ve kapanış şarkıları “Let You Down” ve “Phantom Liberty “nin yaratımını anlatıyor.
Phantom Liberty’nin başlıklı parçası YouTube’da 2 milyondan fazla kez çalındı.
Tam makale:

Günümüzün en popüler Polonyalı sanatçılarından biri olan Dawid Podsiadło, kamera arkası videosunda ilham kaynakları, CD PROJEKT RED ile işbirliği, casus-gerilim genişleme paketi için “Phantom Liberty” ve ödüllü anime serisi için “Let You Down” adlı kapanış parçalarını kaydetmesi ve oyun için hareket yakalama seanslarına katılması hakkında konuşuyor. Ayrıca video oyunlarına olan uzun süreli tutkusundan da bahsediyor.

Cyberpunk 2077’nin casus temalı genişleme paketinin ana teması olan “Phantom Liberty” YouTube’da şimdiden 2 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaştı. Şarkı tüm yayın platformlarında mevcutPopüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.