-->
Cities Skylines 2’ye Heyecan Verici Yeni Bir Güncelleme Geldi!

Colossal Order ekibi, şehir kurma simülasyon oyunu Cities Skylines 2 için 1.0.13 sürümlü üçüncü büyük güncellemeyi yayınladı.

12.11.2023 | ulasufuk

Colossal Order ekibi, şehir kurma simülasyon oyunu Cities Skylines 2 için 1.0.13 sürümlü üçüncü büyük güncellemeyi yayınladı. Bu güncelleme, oyunu daha dengeli hale getirmenin yanı sıra ince ayarları da sunuyor ve ayrıca oyundaki bazı hataları da düzeltiyor. Bu güncelleme, oyun deneyimini daha tatmin edici hale getiriyor.

Performans artışı da yer alıyor

Yeni güncelleme, sadece bu özelliklerle sınırlı kalmıyor, aynı zamanda oyunun performansını artırarak daha hızlı ve istikrarlı bir oyun deneyimi sunuyor. Colossal Order ekibi, ayrıca çöp üretimi ve birikiminin daha dengeli olmasını sağlayan geliştirmeleri de bu güncellemeyle oyuna dahil etti.

Diğer güncelleme detaylarına baktığımızda, yakım tesislerinin elektrik ihtiyacıyla ilgili iyileştirmeler yapıldı ve şehirdeki sokak hayvanlarının sayısı dengelendi. Ayrıca, araçların otoyollarda güvensiz U dönüşleri yapmalarını önlemek amacıyla uygulanan cezalar artırıldı.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.