-->
Bu Hafta Epic Games, 140 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Sunuyor! Detayları Kaçırmayın!

Her hafta kullanıcılara ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu haftanın sürprizini Perşembe günü gerçekleştirdi.

26.11.2023 | ulasufuk

Her hafta kullanıcılara ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, bu haftanın sürprizini Perşembe günü gerçekleştirdi. Şu an itibariyle, aksiyon dolu macera oyunu Deliver Us Mars’ı kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmamanız için oyun, 30 Kasım Perşembe günü TSİ 18:00’a kadar ücretsiz olarak indirilebilir.

Buna ek olarak, önümüzdeki hafta, yani 30 Kasım itibarıyla, Jitsu Squad ve Mighty Fight Federation adlı oyunlar da ücretsiz olarak oyunculara sunulacak. Epic Games’in bu heyecan verici kampanyalarını takip etmeye devam edin!

Deliver Us Mars

Ödüllü oyun Deliver Us The Moon’un devamı niteliğindeki Deliver Us Mars, sizi sürükleyici bir astronotluk deneyimine davet ediyor. Oyun, yoğun atmosferli bir bilim kurgu macerasına ev sahipliği yaparak, gizemli Outward tarafından çalınan ARK koloni gemilerini kurtarmak üzere gerilim dolu ve yüksek riskli bir göreve sizi taşıyor. Bu heyecan verici macera, yeni sınırları keşfetmeniz için sizi bekliyor!Popüler Haberler


Bağımsız yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Indie-us Games bugün, süper güç fantezisi UNDEFEATED’in piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon indirmeye ulaştı.


Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.


Porsche Design Honor Magic V2 RSR, katlanabilir telefon teknolojisini premium spor otomobil tasarım mirası ile birleştiriyor.


Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı.