-->
Bir arkadaşınızla birlikte yabancı dünyaları keşfedin ve ikonik bir uzay emlakçısı ikilisi olun Yeni Space for Sale co-op fragmanına hemen göz atın!

Birlikte keşfedin, birlikte çalışın ve evrenin gelmiş geçmiş en büyük uzay emlakçısı ikilisi olun! Space for Sale’in yeni co-op fragmanına buradan göz atın.

23.11.2023 | ulasufuk

Birlikte keşfedin, birlikte çalışın ve evrenin gelmiş geçmiş en büyük uzay emlakçısı ikilisi olun! Space for Sale’in yeni co-op fragmanına buradan göz atın:

Bilinmeyen gezegende birlikte mi dolaşacaksınız yoksa daha verimli çalışmak için ayrılacak mısınız? Siz ve arkadaşınız için keşfedilecek üç gezegen var, o halde çıkın ve inşa etmeye başlayın! Çabalarınızı düzene koyun (daha çok değil, daha akıllı çalışın!), ekipmanlarınızı birbirini tamamlayacak şekilde senkronize edin ve gözünüzü ortak bir kozmik hedefe dikin.

Tek oyunculu moduna ek olarak, Space for Sale iki oyuncu için olağanüstü bir çevrimiçi işbirliği deneyimi sunarak sizin ve bir arkadaşınızın oyuna sorunsuz bir şekilde girip çıkmanızı sağlar. Yalnızca ev sahibinin dünyası ilerlemeyi koruyacak ve yalnızca ev sahibi oyunu kaydedebilecek, ancak her iki oyuncu da aynı öğelere erişebilecek ve birlikte başarılar kazanacak. Yeni bir dünya başlatırsanız, baştan başlarsınız.

Geliştirici Günlükleri
Daha fazla arka plan bilgisi için lütfen buradaki geliştirme günlüklerine göz atın: https://thqn.net/3Gry5E1. Yeni bir geliştirici günlüğü 23 Kasım’da yayınlanacak!

Space for Sale, Karlstad, İsveç’teki Mirage Game Studios tarafından geliştiriliyor ve THQ Nordic tarafından yayınlanıyor ve PC için 29,99 € / 29,99 $ / 24,99 £ SRP fiyatıyla satışa sunulacak.Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.