-->
Assassin’s Creed Mirage Hayranlarını Sevindirecek Haber: Yeni Oyun + Modu Yolda!

Assassin’s Creed serisinin heyecanla beklenen yeni oyunu Mirage için Ubisoft, müjdeli bir haberle karşımızda!

16.11.2023 | ulasufuk

Assassin’s Creed serisinin heyecanla beklenen yeni oyunu Mirage için Ubisoft, müjdeli bir haberle karşımızda! Resmi Twitter hesaplarından yapılan duyuruya göre, Aralık ayında oyun severleri sevindirecek bir güncelleme yolda. Assassin’s Creed Mirage, Yeni Oyun + moduyla güçleniyor. Detaylı bilgiler ve heyecan verici yenilikler için gözler Aralık’a çevrildi!

Ücretsiz güncellemeyle beraber gelecek

Assassin’s Creed Mirage için heyecan verici bir güncelleme yolda! Aralık ayında ücretsiz olarak sunulacak olan Yeni Oyun + modu, oyunculara oyun deneyiminde yeni bir boyut kazandıracak. Bu modun yanı sıra, isteğe bağlı bir kalıcı ölüm modu da tüm zorluklarda kullanılabilecek.

Detayların henüz tam olarak açıklanmamış olmasına rağmen, ekip daha fazla bilgi paylaşacağını belirtiyor. Assassin’s Creed Mirage, PC platformunda Epic Games üzerinden 849 TL fiyatla satışa sunuluyor. Oyuncular, dokuzuncu yüzyıl Bağdat’ının kalabalık sokaklarında yer alarak, sokak hırsızı Basim’in adalet ve cevap arayışına katılıyorlar. Gizemli Hidden Ones örgütü aracılığıyla Usta Suikastçı olan Basim’in kaderi, beklenmedik bir yöne evriliyor.Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.