-->
Alone in the Dark’dan Heyecan Verici 7 Dakikalık Oynanış Videosu Ortaya Çıktı!

THQ Nordic ve Pieces Interactive, Alone in the Dark için yaklaşık sekiz dakikalık bir oynanış videosu olan “Looking for Jeremy”u paylaştı.

12.11.2023 | ulasufuk

THQ Nordic ve Pieces Interactive, Alone in the Dark için yaklaşık sekiz dakikalık bir oynanış videosu olan “Looking for Jeremy”u paylaştı. Videoda karakter animasyonları, ortam detayları, ara sahneler ve daha fazlası görülebilir.

Alone in the Dark önümüzdeki yıl geliyor 

Yayınlanan oynanış videosu, oyundaki yapı ve hikaye hakkında pek çok detayı açığa çıkarıyor. Emily ve Özel Dedektif Edward’ın gizemli bir mektup alarak Derceto Malikanesi’ne gelmeleri ve açıklanamayan olayları araştırmak ve Jeremy’yi bulmak için yola çıkmalarını gözlemliyoruz. Bu oyunda kime güveneceğimiz, neye inanacağımız ve ne yapacağımız tamamen biz oyunculara bağlı gibi görünüyor.

Alone in the Dark, PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam ve GOG) platformları için 16 Ocak 2024’te piyasaya sürülecek. Bu Alone in the Dark yeniden uyarlaması, 90’ların klasik korku oyununa bir saygı duruşu niteliğinde ve Derceto Malikanesi’ne tekrar dönüş yapmamıza olanak tanıyor.

İşte Oynanış Videosu:Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.