-->
Age of Empires 4’e Yeni Soluk: The Sultans Ascend Ek Paketi Şimdi Oyuncularla Buluşuyor!

Age of Empires 4, Relic Entertainment tarafından geliştirilmiş ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanmış olan strateji taktik oyununa heyecan verici bir ek paket geldi.

15.11.2023 | ulasufuk

Age of Empires 4, Relic Entertainment tarafından geliştirilmiş ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanmış olan strateji taktik oyununa heyecan verici bir ek paket geldi. Bu yeni genişleme paketi olan “The Sultans Ascend,” oyuncuları şehirlerini savunmak için büyük kuvvetlere liderlik etme görevine çağırıyor.

The Sultans Ascend paketinde farklı birimler yer alıyor 

Orta Doğu’nun zengin atmosferinde geçen bu heyecan verici genişleme paketi ile Age of Empires 4’e yepyeni bir boyut ekleniyor. Japonlar ve Bizanslılar gibi güçlü orduları yönetme şansı elde ederken, tek oyunculu hikayede Avrupa Haçlı Seferleri’ne karşı direnişin öncülerinden biri olarak Müslüman bir lideri canlandırma imkanına sahip oluyorsun. Ünlü Müslüman liderlerin destansı hikayelerini keşfederken, Haçlılarla verilen mücadeleleri ve savaşları deneyimleyeceksin.

Paketin içinde toplamda 8 sefer görevi bulunuyor. Tapınak Şövalyeleri, Hospitalier Şövalyeleri ve Tötonların Kutsal Tarikatları gibi güçlü düşmanlara karşı savaşırken, aynı zamanda eski rakip Moğollarla da mücadele ediyorsun. Savaşlar, hem karada hem de denizde gerçekleşiyor ve yeni kahramanlar, yetenekler ve oyun mekanikleriyle kendini geliştirmeni sağlıyor.

Her bölümde, Tuğtekin, Nûreddin, Şirkuh, Selahaddin, Kutuz, Baybars, Şecerüddür ve Barsbay gibi önde gelen Müslüman liderlerin yer aldığı bu epik genişleme paketi, Türkçe dil desteğiyle Steam’de 199,00 TL’den satışta!

İşte Çıkış Fragmanı:Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.