-->
2024’te Heyecanla Beklenen: Sony’nin Piyasaya Sürmeyi Planladığı Tek Oyunculu Hikayeli Oyunlar!

Bu nedenle, oyuncular şimdi gözlerini bir sonraki yıla çevirerek, Sony’nin 2024 yılında hangi oyunları sunacağını merakla bekliyor.

15.11.2023 | ulasufuk

2023 yılında Sony’nin yalnızca birkaç tek oyunculu oyun projesi karşımıza çıktı. Marvel’s Spider-Man 2, yakın zamanda piyasaya sürülen ve bu yılın öne çıkan tek önemli projesi oldu. Bu nedenle, oyuncular şimdi gözlerini bir sonraki yıla çevirerek, Sony’nin 2024 yılında hangi oyunları sunacağını merakla bekliyor.

2024 yılında hangi yapımlar oyunculara sunulacak? 

Sony, geniş bütçeli tek oyunculu ve hikayeli yapımlarıyla oyunculara hitap etmeye devam ediyor. 2024 yılında, Team Ninja’nın Rise of the Ronin oyunu dışında resmi olarak onaylanmış bir yapım bulunmuyor. Ancak, Wushu Studios’ta çalışan oyun geliştiricisi shinobi602, yakın tarihli bir ResetEra gönderisinde bir dizi yeni oyunun yolda olduğunu belirtiyor.

Shinobi602’nin paylaştığı bilgilere göre, Rise of the Ronin ve Death Stranding 2, önümüzdeki yıl içinde oyuncularla buluşacak. Ayrıca, Marvel’s Wolverine’in 2024 sonbaharında piyasaya sürülmesi bekleniyor, bu konuda yapılan raporlar var. Diğer taraftan, çeşitli sızıntılar, SIE Santa Monica Studio’nun God of War Ragnarok için yeni bir DLC üzerinde çalıştığını iddia ediyor.Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.