-->
Türkçe Dublajlı Crysis Remastered Üçlemesi Steam’de Sadece 46 TL!

Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor.

01.10.2023 | ulasufuk

Crysis 1 Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren Crysis Remastered Trilogy paketi, Steam’de şu an yüzde 72’lik bir indirimle sadece 46,70 TL’den satılıyor. Bu büyük fırsatı kaçırmamanızı ve bu üçlemeyi kütüphanenize eklemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Crysis Remastered üçlemesi, hem Türkçe alt yazı hem de Türkçe dublaj desteğiyle birlikte geliyor. Bu oyun, Türk yapımı Crytek tarafından oyunculara sunuluyor ve oyunda nano suit ile donatılmış bir karakteri kontrol ederek üstün güçlerle dolu bir dünyada düşmanlarla mücadele ediyoruz. Bu seri, nişancı, aksiyon, keşif ve gizlilik unsurlarını bir araya getirerek büyüleyici bir deneyim sunuyor.

Başlangıçta basit bir kurtarma operasyonu gibi görünen bu macera, uzaylı istilacıların Kuzey Kore’ye bağlı adalara saldırmasıyla farklı bir boyut kazanıyor. Bu üçleme sayesinde hikayenin gelişimini takip edebilir ve karakterimizin ve ekibimizin başına neler geldiğini keşfedebilirsiniz.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.