-->
Troller Hep Beraber | Ana Afişi Ve Filmden Görselleri Paylaşıldı!

Aksiyon yüklü, yıldızlarla dolu, rengarenk ve benzersiz bir aile buluşmasına hazır olun.

19.10.2023 | ulasufuk

Aksiyon yüklü, yıldızlarla dolu, rengarenk ve benzersiz bir aile buluşmasına hazır olun.

DREAMWORKS ANIMATION’DAN “TROLLER HEP BERABER” FİLMİNİN ANA AFİŞİ VE FİLMDEN GÖRSELLERİ PAYLAŞILDI!

FİLMDEN GÖRSELLER İNDİRME LİNKİ: https://we.tl/t-Akb3NMRZQT

Anna Kendrick ve Justin Timberlake, 10 Kasım’da DreamWorks Animation’ın gişe rekortmeni müzikal serisinin yeni filmi Troller Hep Beraber için geri dönüyor. Aksiyon yüklü, yıldızlarla dolu, rengarenk ve benzersiz bir aile buluşmasına hazır olun.

İlk iki filmde süregelen gerçek dostluk ve amansız flörtleşmeden sonra Poppy (Anna Kendrick) ve Branch (Justin Timberlake) artık resmen ve nihayet, birlikteler! Yeni filmde Branch’in, dört erkek kardeşi Floyd, John Dory, Spruce ve Clay ile birlikte bir zamanlar popüler erkek müzik grubu BroZone’un bir üyesi olduğu ortaya çıkar.

Ama Branch’in kardeşi Floyd, müzikal yeteneklerini sömürmek isteyen kötü pop star ikilisi – Kadife (Emmy ödüllü Amy Schumer; Trainwreck) ve Kaplama (Grammy ödüllü ve Tony adayı Andrew Rannells; The Book of Mormon)- tarafından kaçırılınca Branch ve Poppy, diğer kardeşlerle yeniden bir araya gelip, Floyd’u kurtarmak üzere eğlenceli ve heyecan verici bir yolculuğa çıkar.

Troller Hep Beraber’i izleyenler sevilen pop şarkılarının yanı sıra müzik grubu *NSYNC’in 20 yıl aradan sonra birlikte yaptığı yeni şarkıyı da dinleme fırsatı bulacak. Yeni filmin orijinal seslendirme kadrosunda müzikal süperstarlarla güçlü komedi oyuncuları bulunuyor.

Troller Hep Beraber filminde Walt Dohrn bir kez daha yönetmen koltuğunda. Gina Shay ise yapımcı. DreamWorks Animation’ın Troller filmleri—2016’daki Troller ve 2020’deki Troller Dünya Turu— rekorlar kıran bir başarı elde etmiş, En İyi Orijinal Şarkı dalında Oscar® adayı olmuştur. Troller dünyanın en büyük ve en sevilen eğlence markalarından biridir.

TROLLER HEP BERABER 10 KASIM’DA SİNEMALARDA!Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.