-->
‘Super Crazy Rhythm Castle’ Demosu Şimdi Steam Next Fest’te!

Bu Kaotik Ritim Macerasını Sınırlı Bir Süre için Oyunun Çıkışından Önce Deneyimleyin! 

10.10.2023 | ulasufuk

Bu Kaotik Ritim Macerasını Sınırlı Bir Süre için Oyunun Çıkışından Önce Deneyimleyin! 

Konami Digital Entertainment B.V. ve İngiliz geliştirici Second Impact Games, bugün yaptıkları açıklamada Super Crazy Rhythm Castle’ın Ekim 2023’teki Steam Next Fest’te demosuyla yer alacağını ve kullanıcılara oyunun ilk bölümlerinden kesitler sunacağını duyurdu. Demo kapsamında tutorial bölümleri ve Undergrowth (çalılar) alanı bulunuyor.

Steam URL: https://store.steampowered.com/app/1812560/SUPER_CRAZY_RHYTHM_CASTLE/ 

Steam Next Fest Ekim 2023, 9 Ekim 20:00’dan 16 Ekim 20:00’a kadar sürecek ve PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam® ve Nintendo Switch™’ platformlarında yayınlanacak oyunun 14 Kasım’daki lansmanı öncesinde kullanıcılara bir hafta boyunca oyuna erişim sağlayacak.

Lansman gününden önce ön sipariş verenlere özel %10 indirim an itibarıyla tüm dijital mağazalarda.

Super Crazy Rhythm Castle ile ilgili ayrıntılara aşağıdaki resmî web sitesinden ve sosyal medya kanallarından ulaşabilirsiniz: https://www.konami.com/games/eu/en/products/super_crazy_rhythm_castle/ Popüler Haberler


Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!


SQUARE ENIX® bugün DRAGON QUEST MONSTERS serisinin en yeni rol yapma oyunu DRAGON QUEST MONSTERS: The Dark Prince’i piyasaya sürdü.


NACON, Ambulance Life oyununun yayınlanması ve dağıtımı için stüdyo Aesir Interactive ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar.


Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!