-->
Space Engineers: 10. Yıl Dönümü Güncellemesi

Space Engineers hala gelişiyor!

26.10.2023 | ulasufuk

“Merhaba, Mühendisler!

Eğlenirken zaman nasıl da uçup gidiyor.

On yıl önce yıldızlar arasında bu inanılmaz yolculuğa başladık ve bugüne kadar gelen her şeyin temelini attık. 10 yıl, 5 milyon kopya, yüzlerce güncelleme ve yarım milyon atölye modu ve kreasyondan sonra, Space Engineers hala gelişiyor!

Uzayın enginliğindeki her Uzay Mühendisine, başından beri bizimle olanlara ve ancak şimdi Uzay Mühendisi olanlara, bu yolculuğun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz. Yaratıcılığınız ve Uzay Mühendislerine olan tutkunuz bize en iyi şekilde ilham veriyor.

Bu inanılmaz anı kutlamak için, mühendislik, planlama, taşlama, kaynak, savaş ve keşifle geçen 10 yılın anısına sizin için sürpriz bir güncelleme hazırladık!”

Marek’in Blog yazısı:https://blog.marekrosa.org/2023/10/space-engineers-10-year-anniversary.html

Özellikler

Bir “deneysel” sunucuya katılırken artık “Deneysel Mod “a geçebilirsiniz
Sounds of Space Engineers 2023 müzik parçaları Jukebox’a eklendi
Yeni Bloklar eklendi – Temel Oyun

Mühendis Heykeli (1 blok, L ızgara)
Havai Fişek Bloğu (1 blok, S + L ızgara) & Renkli Varyant Cephane
İşaret Fişeği ve Cephane
Smokin Takım Elbise Karakter Kaplaması

10 Yıl Dönümü Paketi
Önceki büyük sürümlerimize benzer şekilde, Space Engineers’ın sürekli gelişimini desteklemek için bu fırsatı değerlendireceğinizi umuyoruz. Bu sınırlı süreli paket yalnızca 5 Ocak TSİ 17:00’ye kadar mevcut olacaktır. Bu paket, oyununuzu görsel olarak zenginleştiren kozmetik karakter görünümlerinden oluşmaktadır. Bu paketteki özelliklerin hiçbiri, bu paketi satın alan oyunculara herhangi bir avantaj sağlamaz.

10 Yıl Dönümü Paketinin fiyatı 2,00 ABD Doları veya bölgenizdeki eşdeğeridir. Space Engineers’a desteğinizin devam ettiğini gösterin ve 10 Yıl Dönümü Paketine göz atın.

Parti Smokin Takım Elbisesi Karakter Kaplaması
Hayalet Karakter Kaplaması
Veteran Karakter Kaplaması

Steam Ücretsiz Hafta Sonu ve %75 İndirim
Space Engineers bu hafta sonu Steam’de ücretsiz!
Space Engineers’ı 26 Ekim saat 17:00’den 30 Ekim 2023’e kadar ücretsiz olarak yükleyebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.
Ayrıca 26 Ekim 2023 ile 2 Kasım 2023 tarihleri arasında bir Steam İndirimi düzenliyoruz. Space Engineers temel oyunu %75 indirimli olacak!
Topluluğumuza katılmak için daha iyi bir zaman olamazdı – yaratma ihtiyacınızı karşılayın!Popüler Haberler


Bağımsız yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Indie-us Games bugün, süper güç fantezisi UNDEFEATED’in piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon indirmeye ulaştı.


Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.


Porsche Design Honor Magic V2 RSR, katlanabilir telefon teknolojisini premium spor otomobil tasarım mirası ile birleştiriyor.


Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı.