-->
Senin Kameran, Senin Hikayen: Xiaomi Imagery Awards 2023 Başladı!

2019 yılından beri her yıl düzenlenen ödüllü fotoğraf yarışması Xiaomi Imagery Awards Leica iş birliğinde “senin kameran, senin hikayen” sloganıyla başladı.

26.10.2023 | ulasufuk

2019 yılından beri her yıl düzenlenen ödüllü fotoğraf yarışması Xiaomi Imagery Awards Leica iş birliğinde “senin kameran, senin hikayen” sloganıyla başladı. Yarışmanın Türkiye ayağı Photoline Dergisi ile birlikte gerçekleştiriliyor. Dereceye giren ilk 3 katılımcının toplam 100.000 TL değerinde ödül kazanacağı yarışmanın kazananları 15 Ocak’ta duyurulacak. 

Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin 2019 yılından beri her sene düzenlediği ödüllü fotoğraf yarışması Xiaomi Imagery Awards hız kesmeden 2023 yılında da Leica iş birliğinde devam ediyor. Başladığı ilk günden bugüne kadar toplamda 190 ülkeden 700.000’den fazla fotoğraf yüklenen yarışmada katılımcılar özgün ve ilgi çekici bakış açılarını paylaşıyor. Bu yıl düzenlenen yarışmada Xiaomi, görüntü çeşitliliğini destekleyerek fotoğraf ve film meraklılarının kendi vizyonlarını ve hikayelerini yansıtan videolar ve fotoğraflar göndermelerini teşvik etmeyi amaçlıyor. Akıllı telefonların sunduğu benzersiz görüntüleme deneyimiyle en ilgi çekici hikayeler Xiaomi Imagery Awards’da bir araya geliyor. 

Birinciye 50.000 TL, ikinciye 30.000 TL ve üçüncüye 20.000 TL değerinde mi.com/tr’de geçerli olmak üzere ödül verilecek yarışmaya katılım 20 Aralık 2023 tarihinde sonlanacak. 15 Ocak’ta kazananların duyurulacağı yarışmaya katılan içerikler, jüri üyeleri Photoline Dergisi Yazı İşleri Müdürü Cem Kıvırcık, eski savaş muhabiri ve belgeselci Coşkun Aral ve Xiaomi Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Erdem Yapıcı tarafından değerlendirilecek.Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.