-->
Rıot Forge, Sihirli Song Of Nunu: A League Of Legends Story™ Müzik Klibini Yayınladı

Bugün, “You And Me Makes Us” müzik klibi yayınlandı; oyun dijital sanat kitabı hediyesiyle ön siparişe açıldı.

19.10.2023 | ulasufuk

Bugün, “You And Me Makes Us” müzik klibi yayınlandı; oyun dijital sanat kitabı hediyesiyle ön siparişe açıldı.

Los Angeles, Kaliforniya – 18 Ekim 2023 – Riot Forge ve Tequila Works bugün League of Legends’ın gözde şampiyonlarından Nunu ve Willump’ın başrolde olduğu hikâye odaklı macera oyunu Song of Nunu: A League of Legends Story™’nin çıkışını kutlamak için sihirli bir müzik klibi yayınladı. Oyun 1 Kasım Çarşamba günü saat 19.00’da Nintendo Switch™’te ve Steam, GOG ve Epic Games Store aracılığıyla PC platformlarında oynanabilir olacak. 

Song of Nunu: A League of Legends Story müzik klibini buradan izleyebilirsiniz.

Riot Games Music ve The Hit House Global Publishing BMI işbirliğiyle yayınlanan “You and Me Makes Us” adlı orijinal şarkı, Los Angeles’lı şarkıcı ve şarkı yazarı DEEGAN tarafından bestelendi ve söylendi. Muhteşem animasyonlara sahip müzik klibinde izleyiciler Nunu ve Willump’ın sarsılmaz bağıyla Freljord’un soğuk yabanlarını yakından görebilme şansını yakalıyor. Ayrıca bu klipte ilk kez Volibear’i görüyoruz. Kendisi de başka popüler LoL şampiyonlarıyla birlikte Song of Nunu’da yer alacak. 

Riot Games Müzik Ekibi’nden Jonny Altepeter, “DEEGAN’la birlikte ‘You And Me Makes Us’ üzerinde çalıştığımız için ne kadar heyecanlı olduğumuzu söylesek azdır,” diyor ve ekliyor, “Kendisi çok yetenekli ve etkileyici bir sanatçı olmakla birlikte Nunu ve Willump’ın iç ısıtan dostluğunun özünü harika bir şekilde yansıtan bir şarkı besteledi. Oyuncuların Freljord’u keşfederken bu ayrılmaz ikilinin eğlenceli arkadaşlığına nasıl tepki vereceklerini görmek için sabırsızız.”

Tequila Works tarafından geliştirilen ve Riot Forge tarafından yayınlanan Song of Nunu: A League of Legends Story™ oyuncuları iki yakın dost olan Nunu ve Willump’la birlikte unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor. Oyuncular sert fırtınalar, vahşi kurtlar ve efsunlarla dolu ayaz kesmiş bir diyar olan Freljord’da dere tepe demeden yürüyecek, tırmanacak ve kızakla kayacak. Ayrıca donmuş bölgelerde ilerlemek için zekâlarını konuşturacak ve buzun altında yatan gizemleri açığa çıkaracak.

Song of Nunu: A League of Legends Story™ artık dijital mağazalardan ön siparişle 299 TL karşılığında alınabilir. Oyunu ön siparişle alanlar bonus hediye olarak bir dijital sanat kitabına da sahip olacak. 

Ayrıca bir adet Willump pelüşü, bir adet poro pelüşü, bir adet Song of Nunu sanat kitabı, dört adet Freljord kartpostalı, beş adet koleksiyonluk mineli rozet, bir adet koleksiyonluk poster ve bir adet açılır diorama içeren fiziksel Collector’s Edition sürümü de 99,99 € karşılığında merch.riotgames.com adresinden alınabilecek. 

Song of Nunu: A League of Legends Story™ basın kitine buradan ulaşabilirsiniz. 

Riot Forge Hakkında

2019’da kurulan Riot Forge oyuncu ve geliştirici odaklı bir yayımcı şirket. Şirketin misyonu, özel olarak üretilmiş ve “tamamlanabilir” oyunlar geliştirerek League of Legends evrenini yeni oyunculara ve platformlara taşımak. 

Forge, Riot’un araştırma ve geliştirme programına yardımcı olan ve Riot Games’in parçası olan bir yayın markası. Forge oyunları partner stüdyolarımız tarafından geliştirilip Riot Forge tarafından yayınlanacağı için Forge’un yoğunlaştığı alan Riot Games haricindeki deneyimli stüdyolarla çalışmak. Çıkarılan her bir oyun League of Legends dünyasını genişletecek ve oyuncuların LoL’ü daha önce hiç olmadığı gibi deneyimlemesini sağlayacak.Popüler Haberler


Bağımsız yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Indie-us Games bugün, süper güç fantezisi UNDEFEATED’in piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon indirmeye ulaştı.


Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.


Porsche Design Honor Magic V2 RSR, katlanabilir telefon teknolojisini premium spor otomobil tasarım mirası ile birleştiriyor.


Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı.