-->
Phantom Fury Demosu Şu Anda Steam’de Oynanabilir!

3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı.

01.10.2023 | ulasufuk

3D Realms ekibi, nişancı, aksiyon ve macera oyunu Phantom Fury için Steam’de heyecan verici bir demo sürümünü yayınladı. Phantom Fury, oyunculara bir kez daha Shelly “Bombshell” Harrison rolünü veriyor ve Ion Fury’nin devamı niteliğinde karşımıza çıkıyor.

Phantom Fury’de oyuncular, ABD çevresinde aksiyon dolu bir yolculuğa çıkıyorlar. Bu yolculukta, insanlığı kurtarmak için hain askerlerle ve çeşitli mutantlarla savaşmak zorundalar. Oyuncular, bu mücadelede geniş bir silah ve beceri kütüphanesine erişebilirler.

Oyunun temel görevi, son derece tehlikeli olan efsanevi Demon Core’u ele geçirmektir. Shelly olarak ilerlerken, abartılı aksiyon sahneleri ve son derece etkileşimli bir dünya sizi bekliyor. Oyunda 20’den fazla benzersiz silah bulunmakta; bu da size tabancalardan makineli tüfeklere kadar geniş bir silah yelpazesi sunuyor.

Demo Fragmanı:Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.