-->
MediaMarkt’tan  16. Yılına Özel Kampanya

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, tüketicileri çeşitli kampanyalarla buluşturmaya devam ediyor.

27.10.2023 | ulasufuk

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, tüketicileri çeşitli kampanyalarla buluşturmaya devam ediyor. 30 Ekim’e kadar devam edecek 16. Yıl Kampanyası kapsamında, birbirinden farklı ürünler çeşitli fırsatlarla satışa sunulacak.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan, Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, 16’ncı yılına özel olarak tüketicilerine çeşitli fırsatların sunulduğu bir kampanya düzenledi. 30 Ekim tarihine kadar sürecek olan 16. Yıl Kampanyası’nda, hava temizleme cihazından akıllı saate, kulaklıktan robot süpürge ve kahve makinesine kadar birbirinden farklı ürünler çeşitli fırsatlarla satışa sunulacak.

Kampanya kapsamında;

  • Xiaomi Mi 4 Lite Hava Temizleme Cihazı 5.999TL’den
  • HUAWEI Watch GT3 Elegant 42mm Akıllı Saat 4.499 TL’den
  • JBL T205 Kulak İçi Kablolu Kulaklık 499 TL’den
  • Fakir Robert RS 770 Robot Süpürge 11.999 TL’den
  • Nespresso Essenza Mini D30 Kahve Makinesi 3.799 TL’den satışa sunulacak.


Popüler Haberler


Satranç hakkında bildiğiniz her şeye meydan okuyacak 8 benzersiz tek oyunculu varyantta mücadele edin!


Gelin bu tatil döneminde, geniş bir yelpazede yer alan gaming kişilikleri için oluşturulmuş, pikselli bir yolculuğun keşfine çıkın.


Ödüllü Genesis Noir’ın devamı niteliğindeki yapım, The Day of the Devs gösterisinin bir parçası olarak tanıtıldı


Yılbaşı sezonuna yaklaşırken lider ekran uzmanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, mükemmel armağanı bulmanıza kesinlikle yardımcı olacak bir kılavuz hazırladı.