-->
MediaMarkt’ın Tam Zamanı Kampanyası Devam Ediyor! 

Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, tüketicileri çeşitli kampanyalarla buluşturmaya devam ediyor.

10.10.2023 | ulasufuk

Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, tüketicileri çeşitli kampanyalarla buluşturmaya devam ediyor. 12 Ekim’e kadar devam edecek MediaMarkt’la Tam Zamanı kampanyası kapsamında, birbirinden farklı ürünler çeşitli fırsatlarla satışa sunulacak.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan, Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, tüketicilerine farklı kampanyalar sunmaya devam ediyor. 12 Ekim tarihine kadar sürecek MediaMarkt’la Tam Zamanı kampanyası kapsamında, dizüstü bilgisayardan filtre kahve makinesine, bilgisayar hoparlöründen saç kurutma makinesine kadar birbirinden farklı ürünler çeşitli fırsatlarla satışa sunulacak.

Kampanya kapsamında;

  • Delonghi ICM16710 Filtre Kahve Makinesi 4.449 TL’den
  • Arzum AR5070 Protouch Profesyonel Saç Kurutma Makinesi 899 TL’den
  • ASUS FX507ZU4-LP050W Oyun Dizüstü Bilgisayar 32.999 TL’den
  • Rampage RMS-G7 Falsetto 2.0 6W 50Hz-20KHz Bilgisayar Hoparlörü 469 TL’den satışa sunulacak.

MediaMarkt’ın kampanyası Türkiye genelindeki 95 mağazasında, mobil uygulamasında ve online alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr’de geçerli olacak.

Tüketiciler kampanyaya dair detaylara ‘‘Çeşit Çeşit Teknolojiyi Keşfetmenin Tam Zamanı / Kampanya’’ adresinden ulaşabilirler.Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.