-->
Marvel’s Spider-Man 2 PlayStation Tarihindeki En Hızlı Satılan Oyun Haline Geldi!

Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan ve Insomniac Games tarafından geliştirilen aksiyon-macera oyunu Marvel’s Spider-Man 2, büyük bir başarıya imza attı.

26.10.2023 | ulasufuk

Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan ve Insomniac Games tarafından geliştirilen aksiyon-macera oyunu Marvel’s Spider-Man 2, büyük bir başarıya imza attı. Oyun, piyasaya sürüldüğü ilk 24 saat içinde 2,5 milyondan fazla kopya satarak PlayStation tarihinin en hızlı satan oyunu unvanını kazandı. Marvel’s Spider-Man 2, 20 Ekim’de PlayStation 5 platformu için piyasaya sürüldü.

Devam oyunu, oyuncular tarafından genel olarak beğenildi.

Marvel’s Spider-Man 2, Peter Parker ve Miles Morales olarak tanıdığımız karakterlerle heyecan verici bir yolculuğa çıkıyor. Bu oyunda, şehirlerini ve sevdiklerini korumak için mücadele eden iki örümcek adam, aynı zamanda yeni tehlikelerle yüzleşiyorlar.

Venom ve ciddi bir tehdidi yenmek için ellerinden geleni yaparken, aynı zamanda örümcek adamlarının becerilerini geliştiriyorlar ve hem karakter özgü yetenek ağaçlarına sahip oluyorlar hem de ortak beceri ağaçlarına erişebiliyorlar.

Bu muhteşem yapım, PlayStation tarihinin en hızlı satan oyunlarından biri olarak dikkat çekiyor ve 1.499,00 TL fiyatla satışta.

https://x.com/PlayStation/status/1716439458419974366?s=20Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.