-->
Marvel’s Avengers’ın Kaderi Belli Oldu: Satıştan Kaldırılıyor!

Square Enix’in alt stüdyosu olan Crystal Dynamics tarafından geliştirilen süper kahraman temalı aksiyon-macera oyunu Marvel’s Avengers için geri sayım başladı.

02.10.2023 | ulasufuk

Square Enix’in alt stüdyosu olan Crystal Dynamics tarafından geliştirilen süper kahraman temalı aksiyon-macera oyunu Marvel’s Avengers için geri sayım başladı. Square Enix tarafından yapılan açıklamaya göre, bugün itibariyle oyun tüm dijital mağazalarda satıştan kaldırılıyor. Marvel’s Avengers artık dijital mağazalarda bulunamayacak.

2020 yılında piyasaya sürülen ve oyuncuların tepkisini çeken Marvel’s Avengers oyunu için geçtiğimiz süreçte satıştan kaldırılma kararı alınmıştı. Şimdi ise bu sürenin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Oyun şu anda Steam sayfası üzerinde 24,50 TL’den satışta bulunuyor ve bu indirimin bitmesine şu anda yaklaşık 6 saat var.

Servis tabanlı bir yapıyı bünyesinde barındırdığı ve süper kahramanları sürekli geliştirmek için uğraştığımız yapım oyuncular tarafından büyük tepkilerle karşılandı. Şu anda yine Steam üzerinde 22 bini aşkın kullanıcı incelemesi bulunan oyunun inceleme ortalaması “karışık”.

Peki siz bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz?Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.