-->
İş Bankası GoArt Metaverse Portalı Açıldı 

Goart Metaverse ve Türkiye İş Bankası, Sanal Dünyada Yenilikçi Bir İşbirliğine İmza Attı

04.10.2023 | ulasufuk

İş Bankası Sanal Girişimcilik Şubesi ve Nays Alanı artık GoArt Metaverse’te

Goart Metaverse ve Türkiye İş Bankası, Sanal Dünyada Yenilikçi Bir İşbirliğine İmza Attı

İş Bankası, girişimciler ve girişimcilik ekosistemi paydaşlarına özel faaliyete geçirdiği Girişimcilik Şubesi ile yeni nesil finans uygulaması Nays’ın avantaj ve fırsatlarının tanıtıldığı Nays Alanı’nı, GoArt Metaverse’te kullanıcılarla buluşturdu.

Finans Dünyasının Yeni Nesil Portalı

Türkiye’de bir ilk olarak kullanıcılar Girişimcilik Şubesi’nin gerçek müşteri temsilcilerinin avatarlarıyla haftanın belirli gün ve saatlerinde canlı görüşme yapabilirken; Girişimcilik Şubesi’nin startuplara özel bankacılık ürün ve hizmet ayrıcalıklarını Metaverse ortamında kolay ve eğlenceli şekilde keşfedebilecek.

GoArt Metaverse ile “Kurgu Sanal, Fayda Gerçek”

Girişimcilik Şubesi’nin yanında konumlandırılan Nays Alanı’nda ise, kullanıcılar yeni nesil eğlenceli ve kazandıran finans uygulaması Nays’ın avantaj ve fırsatları keşfederken, GoArt Metaverse’ün sunduğu “oyna-kazan (play to earn)” ve “hareket et-kazan (move to earn)” kurgularıyla eğlenirken kazanacak.

GoArt’ın “Kurgu sanal, fayda gerçek” mottosu ile farklı kurgularla hayata geçirdiği “oyna-kazan (Play to earn)” kavramı ile Nays alanında verilen görevleri tamamlayan kullanıcılar Pazarama indirim kodunu içeren, gerçek hayatta faydaya dönüşen NFT’ler elde edecek.

Ayrıca “hareket et-kazan (move to earn)” kurgusu ile GoArt Metaverse’ün artırılmış gerçeklik (AR) teknolojisiyle zenginleştirdiği “Nays – Burger King Ödül Avı” sayesinde, bu projenin ilk iş birlikleri arasında olan Burger King’le lezzet severlere NFT kazandırıyor. Kullanıcılar 700’den fazla Burger King lokasyonuna giderek, etrafa yerleştirilmiş Nays puanlarını toplayabilecek ve indirimli menü avantajı sunan NFT’ler kazanabilecek.

GoArt Metaverse Kurucu ve CEO’su Burak Soylu, “Metaverse dünyası, sınırsız yapısı ile markaların odak noktası olmaya devam ediyor. Uzun yıllardır metaverse alanında hizmet veren, alanında ilkleri başarmış bir girişim olarak güçlü ‘know-how’ımız, ekip yapımız ve tecrübemizle pek çok markayla Metaverse alanında platform sunmanın ötesinde bu yoldaki iş ortakları olarak ilerliyoruz. Son olarak İş Bankası ile geliştirdiğimiz projemizi hayata geçirdiğimiz için çok mutluyuz. GoArt Metaverse’te İş Bankası portalı ile kullanıcılara eşsiz bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz. Fiziksel dünya ile dijital dünyayı birleştiren unsurları da barındıran bu proje ile portalı ziyaret eden kullanıcılar girişimcilere özel ürün ve hizmetler ile yeni nesil finans uygulaması Nays’ın avantajlarıyla tanışacak. GoArt Metaverse ile ‘Kurgu sanal, fayda gerçek’ diyoruz ve bunu İş Bankası portalının Nays alanında gerek Pazarama ödülleri kazanılan oyunlaştırma senaryoları gerekse Burger King menü indirimleri sunulan ‘ödül avı’ ile kullanıcılarımıza deneyimletiyoruz.” dedi.Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.