-->
Epic Games, Bu Hafta 914 TL Değerindeki İki Oyunu Ücretsiz Sunuyor!

Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı.

01.10.2023 | ulasufuk

Epic Games’in her hafta ücretsiz sunduğu oyunlar, bu hafta geçtiğimiz Perşembe günü erişime açıldı. Şu an itibariyle, Model Builder isimli simülasyon bulmaca oyunu ve Soulstice adlı aksiyon rol yapma oyununu kütüphanenize kalıcı olarak ekleyebilirsiniz. Bu oyunları ücretsiz olarak 5 Ekim Perşembe saat 18:00’e kadar edinebilirsiniz.

Model Builder:

Model Builder, temel olarak modellerinizi kesip birleştirebileceğiniz, renklendirebileceğiniz ve sonrasında özelleştirebileceğiniz bir platform sunuyor. Oyunda uçaklar, tanklar, gemiler, figürler ve çok daha fazlasını inşa etme özgürlüğünü yaşayabilirsiniz. Ayrıca, kendi araç setinizi genişletmek için yaptığınız modelleri kâr amacıyla satabilirsiniz.

Soulstice:Popüler Haberler


Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!


SQUARE ENIX® bugün DRAGON QUEST MONSTERS serisinin en yeni rol yapma oyunu DRAGON QUEST MONSTERS: The Dark Prince’i piyasaya sürdü.


NACON, Ambulance Life oyununun yayınlanması ve dağıtımı için stüdyo Aesir Interactive ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar.


Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!