-->
Cat-tastic Milestone: ‘Cats & Soup’ 50 Milyon İndirmeyi Geçti!

NEOWIZ mobil oyun dünyasında büyük bir başarıya imza attığını gururla duyurur.

16.10.2023 | ulasufuk

NEOWIZ mobil oyun dünyasında büyük bir başarıya imza attığını gururla duyurur. Sevilen tembel oyunu ‘Cats & Soup’, Google Play ve Apple App Store’da 50 milyon indirmeyi aşarak olağanüstü bir başarıya imza attı. Sadece altı ay içinde 40 milyon indirme sayısına ulaşan bu olağanüstü kilometre taşı, bu tüyler ürpertici oyunun evrensel cazibesini ortaya koyuyor.

Cats & Soup oyun dünyasını kasıp kavurdu ve bıyık titreten sadeliği, büyüleyici çizimleri ve erişilebilir oynanışıyla dünya çapında milyonların kalbini fethetti. Oyun, oyuncuların hayatlarına girerek onlara eğlence ve rahatlamanın mükemmel bir karışımını sağladı.

Bu önemli olayı anmak için Cats & Soup, oyuncuların bir etkinlik tesisi, iki sınırlı sayıda kostüm, gözlemevi biletleri ve mücevherler de dahil olmak üzere çeşitli oyun içi hazineleri kucaklayabilecekleri ’50M İndirme Katılım Etkinliği’ni sunuyor. Bu keyifli ödüller 27 Ekim’e kadar kullanılabilir ve herkesin aksiyona katılmasını sağlar.

Ama bekleyin, dahası da var! Kedi şenliklerinin ruhuna uygun olarak, büyük kutlamanın bir parçası olarak resmi SNS kanalı (https://www.instagram.com/catsnsoup.official) aracılığıyla oyunculara özel kuponlar dağıtılacak.

Cats & Soup’a yapılan son güncellemeyle, Asya’dan Güney Amerika’ya ve hatta Avrupa’ya kadar dünyayı kapsayan beş yeni seyahat noktası tanıtıldı. Bu eklemelerle birlikte zaten etkileyici olan toplam seyahat noktası sayısı 25’e yükseldi. Ayrıca, oyun artık ‘Baby Kitty’ özelliğinde seyahat başarıları, mırıl mırıl anlık bildirimler ve daha da şık bir kullanıcı arayüzü gibi çeşitli iyileştirmeler sunuyor.

Ve hepsi bu kadar değil, kedi severler! Kedi dostlarını şımartmak ve tüylü ormanlarını güzelleştirmek isteyenler için Cats & Soup iki yeni paket sunuyor. Artık kedilerinizi Taş Devri kostümleriyle süslemenize ve hatta bir mamut arkadaşa hoş geldin demenize olanak tanıyan ‘Taş Devri Mamut Ekipman Seti’ni satın alabilirsiniz. Ayrıca, atıştırma deneyiminizi geliştirmek için mükemmel bir ikram olan ‘Atıştırmalık Arabası için Tanghulu Derisi’nin tatlı lezzetlerinin tadını çıkarın.Popüler Haberler


Bağımsız yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Indie-us Games bugün, süper güç fantezisi UNDEFEATED’in piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon indirmeye ulaştı.


Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.


Porsche Design Honor Magic V2 RSR, katlanabilir telefon teknolojisini premium spor otomobil tasarım mirası ile birleştiriyor.


Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı.