-->
Büyüleyici Dedektiflik Oyunu Chronique Des Silencieux’nün Demosu Steam’de

Bu güzel, elle çizilmiş anlatı macerasında zorlayıcı ve tuhaf bir gizemi çözün.

18.10.2023 | ulasufuk

Bu güzel, elle çizilmiş anlatı macerasında zorlayıcı ve tuhaf bir gizemi çözün.

Pierre Feuille Studio bugün, yakında çıkacak olan güzel ve sürükleyici tarihi dedektiflik gizemi Chronique des Silencieux’un demosunun Steam üzerinden indirilebilir olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyor.

1970’lerin Fransa’sında geçen Chronique des Silencieux’de oyuncular, hayatını gizlilik içinde sürdüren inatçı yaşlı tarih profesörü Victor Dousvalon’un garip ve tuhaf davasını çözmekle görevlendirilen çaylak özel dedektif Eugène Faury’nin yerine geçiyor.

Çiçeği burnunda dedektiflerin bu hassas gizemi çözmek için ayakları üzerinde düşünmeleri gerekecek; sessizliği ve onlarca yıllık yalanları kırma arayışında tanıkları sorgularken, yalanları tespit ederken ve belgeleri incelerken sadece ipuçlarını değil, sezgilerini de takip etmeleri gerekecek.

Demo, Eugène’in Bordeaux, Meriadeck sokaklarında soruşturmasına başlarken renkli bir karakter kadrosuyla tanıştığı garip davanın içine atıldığı oyunun açılışını içeriyor. Oyuncular, Rémi Chayé’nin çalışmalarından esinlenen güzel el çizimi estetiğini deneyimleyecek ve 60’lar ve 70’ler sinemasının ustalarından, giallo gizem ve suç gerilim filmlerinden etkilenen son derece çağrıştırıcı müziğinin keyfini çıkaracaklar.

Chronique des Silencieux Özellikleri

Sessizliği Bozmak İçin Her Şey Yapılır! Bir dedektifin becerikli işlerine kendinizi kaptırın: aile belgelerini araştırın, sondaj soruları sorun, uygunsuz zamanlarda telefon edin ve genel olarak meraklı olun.

Önce Kafa Araştırması. Artık karakterlerin sizin yerinize düşünmesini izlemek yok, şimdi tümdengelim gücünüzü kanıtlama zamanı. İpuçlarınızı seçin ve sonuna kadar takip edin ya da olayı çözdüğünüzü düşündüğünüzde durun. Unutmayın, sessiz olanları konuşmaya zorlamak için ikna edici olmanız gerekecek.

İnsanların Geçmişi. Tanıştığınız insanların hayatlarını, seçimlerini ve trajedilerini bir araya getirin ve onların ayakkabılarıyla bir mil yürüyün. Halkın her biri kendine özgü bir şekilde yaşamaya ve başa çıkmaya devam ettiği sokak seviyesinden zengin geçmişleri keşfedin.Popüler Haberler


Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!


SQUARE ENIX® bugün DRAGON QUEST MONSTERS serisinin en yeni rol yapma oyunu DRAGON QUEST MONSTERS: The Dark Prince’i piyasaya sürdü.


NACON, Ambulance Life oyununun yayınlanması ve dağıtımı için stüdyo Aesir Interactive ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar.


Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!