-->
Bu Yeni Co-op Oynanış Videosunda Daha Fazla Little Nightmares III Sırrını Keşfedin!

Little Nightmares III’te iki ana kahraman, Low ve Alone, Spiral boyunca seyahat ederek Hiçlik’ten bir çıkış yolu aramak zorunda kalacaklar.

29.10.2023 | ulasufuk

Little Nightmares III’te iki ana kahraman, Low ve Alone, Spiral boyunca seyahat ederek Hiçlik’ten bir çıkış yolu aramak zorunda kalacaklar. Yolculukları, çöl kumlarından yükselen ve şiddetli rüzgarlarla çalışan tuhaf bir yer olan Nekropol’de başlar. Sonsuz enerji ve kesin ölüm şehri olarak tanımlanmıştır. Eskiden Sakinlerin yaşadığı bu antik metropol, günümüzde iki çocuğun Canavar Bebek de dahil olmak üzere çeşitli tehlikelerden kaçınmak zorunda kalacağı hayalet bir kasabaya dönüşmüş durumda.

Little Nightmares III’ün co-op modunda oynanan 18 dakikalık bu oynanış videosu, oyuncuları The Necropolis’in derinliklerine çekerek bazı sırlarını açığa çıkarıyor.

Little Nightmares III seride ilk kez online co-op olarak oynanabilecek ve oyuncular bu korkunç dünyada Low veya Alone adlı 2 yeni karakterden birinin rolünü üstlenebilecek. Oyun ayrıca ikinci karakteri kontrol eden yapay zeka ile tek oyunculu olarak da oynanabilecek.

Little Nightmares III 2024 yılında PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de yayınlanacak.

İşte Video:Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.