-->
Beklenen Bağımsız Macera Hauntii’nin İlk Demosu Bugün Yayınlandı

Sıcakkanlılık, gizem ve melankoliyi dengeleyen bir macera için Steam Scream Fest demosunda dünyayı ve sakinlerini avlayın.

26.10.2023 | ulasufuk

Sıcakkanlılık, gizem ve melankoliyi dengeleyen bir macera için Steam Scream Fest demosunda dünyayı ve sakinlerini avlayın.

Yayıncı Firestoke Games ve geliştirici Moonloop Games, beklenen PC ve konsol bağımsız maceraları Hauntii’nin Steam Scream aracılığıyla ilk kez herkese açık olarak denenebileceğini duyurmaktan memnuniyet duyuyor: The Revenge etkinlik demosunu 26 Ekim – 2 Kasım tarihleri arasında deneyebilirsiniz. Hauntii, çevreye ve içinde yaşayan yaratıklara sahip olmanızı sağlayan yaratıcı bir musallat mekaniği etrafında inşa edilmiş büyüleyici bir maceradır. Kontrolü ele geçirdikten sonra, Hauntii’nin sakinlerinin özel yeteneklerini kullanarak düşmanlarla mücadele edebilir ve oyunun büyüleyici dünyasında yer alan birçok zorluğun üstesinden gelmek için ustaca çözümler üretebilirsiniz.

Hauntii’nin çarpıcı sanatı, Micheal Ward tarafından yapılan büyüleyici müziklerle birleşerek rahatlık, gizem ve melankoliyi dengeleyen harika bir estetik deneyim yaratıyor. Hauntii’nin dünyası, zorlayıcı bulmaca, minimalist hikaye anlatımı, aksiyon ve keşif arasında zahmetsizce geçiş yapan, rahatlatıcı ve harikulade bir yer.

Hauntii, uzayın dışında var olan ve tüm ruhların eninde sonunda varacağı bir yer olan Eternity’de geçiyor. Eternity’de hiçbir hayalet gerçekten ölemez, ancak hepsi yoldan çıkabilir, eski benliklerinin cehennem versiyonlarına dönüşebilir. Eternianlar olarak bilinen parlayan yaratıklardan oluşan gizemli bir ırk, kayıp ruhları daha yüksek bir düzleme yükseliyor gibi göründükleri uğursuz bir merkezi kuleye yönlendirir. Meleklere benziyorlar ama kimse kim olduklarını ya da nereden geldiklerini bilmiyor. Kuleye yolculuk edebilir misin? Eternianların ardındaki gizemi çözebilir misin? Kendi geçmişinizin şifresini çözebilir misiniz?Popüler Haberler


Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!


SQUARE ENIX® bugün DRAGON QUEST MONSTERS serisinin en yeni rol yapma oyunu DRAGON QUEST MONSTERS: The Dark Prince’i piyasaya sürdü.


NACON, Ambulance Life oyununun yayınlanması ve dağıtımı için stüdyo Aesir Interactive ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar.


Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!