-->
Avrupa’nın Önde Gelen Takımları Red Bull Home Ground’da Yarışacak

Oyun dünyasının en prestijli sezon dışı VALORANT turnuvalarından biri olan Red Bull Home Ground’da EMEA bölgesi elemeleri 14-15 Ekim tarihlerinde İstanbul’da Grand Pera Emek Sahnesi’nde gerçekleşiyor.

13.10.2023 | ulasufuk

Oyun dünyasının en prestijli sezon dışı VALORANT turnuvalarından biri olan Red Bull Home Ground’da EMEA bölgesi elemeleri 14-15 Ekim tarihlerinde İstanbul’da Grand Pera Emek Sahnesi’nde gerçekleşiyor. Avrupa’nın en iyileri Japonya’da gerçekleşecek olan Dünya Finaline katılma hakkını elde etmek için mücadele edecek.

Dünyanın en iyi VALORANT takımlarını karşı karşıya getiren Red Bull Home Ground bu yıl dördüncü kez düzenleniyor. EMEA bölgesi elemelerinin İstanbul’un tarihi dokusuyla bir araya geleceği organizasyon, 14-15 Ekim tarihlerinde Beyoğlu’nun tarihi miraslarından Grand Pera Emek Sahnesi’nde gerçekleşecek. Merakla beklenen Red Bull Home Ground’da Avrupa’nın önde gelen takımları Team Heretics, G2 Gozen, FOKUS ve Red Bull takımı FUT Esports Dünya Finali bileti için karşı karşıya geliyor.

Red Bull Home Ground EMEA elemeleri bu yıl AGON by AOC, Algida ve Paycell partnerliğinde gerçekleşiyor. Avrupa’nın önde gelen takımların karşı karşıya geldiği, takım oyuncularının, influencer’ların katılım göstereceği ve Red Bull sporcusu Ferit “wtcN” Karakaya”nın alanda izleme partisi yapacağı Red Bull Home Ground EMEA Elemesi 14-15 Ekim’de gerçekleşecek. Etkinliğin Dünya Finali ise 3-5 Kasım tarihlerinde Japonya’nın başkenti Tokyo’da gerçekleşecek. 


 VALORANT kadın liginin en prestijli turnuvası olan VCT Game Changers Dünya Şampiyonu G2 Gozen takımının da katılacağı Red Bull Home Ground EMEA elemeleri, üst lig seviyesinde yapılacak ilk profesyonel karma turnuva olarak da tarihe geçecek. Popüler Haberler


Satranç hakkında bildiğiniz her şeye meydan okuyacak 8 benzersiz tek oyunculu varyantta mücadele edin!


Gelin bu tatil döneminde, geniş bir yelpazede yer alan gaming kişilikleri için oluşturulmuş, pikselli bir yolculuğun keşfine çıkın.


Ödüllü Genesis Noir’ın devamı niteliğindeki yapım, The Day of the Devs gösterisinin bir parçası olarak tanıtıldı


Yılbaşı sezonuna yaklaşırken lider ekran uzmanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, mükemmel armağanı bulmanıza kesinlikle yardımcı olacak bir kılavuz hazırladı.