-->
Amazon Prime Gaming, Ekim Ayı Ücretsiz Oyunları ile Sürprizler Sunuyor: 1.250 TL Değerinde!

Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet.

01.10.2023 | ulasufuk

Prime Gaming, Amazon tarafından her ay kullanıcılarına yeni oyunlar sunan bir hizmet. Bu oyunlar, abonelere ücretsiz olarak sunuluyor ve genellikle Amazon uygulaması üzerinden kolayca indirip oynayabiliyorsunuz. Ekim ayı yaklaşırken, birçok farklı oyunun kullanıcıları beklediğini söyleyebilirim.

Amazon Prime Gaming Ekim ayı oyunları

Aylık 39 TL’lik fiyat etiketiyle karşımıza çıkan Amazon Prime üyeliği kapsamında sadece oyunlar bulunmuyor bunun yanı sıra hızlı kargo seçeneği, Prime video ile film izleme olanağı ve daha fazlası yer alıyor. Böyle olunca bu fiyatla beraber güzel bir hizmet alabiliyoruz. 

İşte oyunlar;

– 5 Ekim / GRUNND [Amazon Games Uygulaması]

– 5 Ekim / Ghostwire: Tokyo [Epic Games Store] 

– 12 Ekim / The Coma 2: Vicious Sisters — Deluxe Edition [GOG Kodu] 

– 12 Ekim / Monster Prom 2: Monster Camp [GOG Kodu] 

– 19 Ekim / The Textorcist [GOG Kodu] 

– 19 Ekim / Golden Light [Epic Games Store]

– 26 Ekim / Super Adventure Hand [Amazon Games Uygulaması]Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.