-->
Alan Wake 2 İçin Heyecan Verici 30 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı!

GameInformer, Korku Odaklı Aksiyon-Macera Oyunu Alan Wake 2 İçin Toplamda 30 Dakikalık Yeni Oynanış Görüntülerini Paylaştı!

02.10.2023 | ulasufuk

GameInformer, Korku Odaklı Aksiyon-Macera Oyunu Alan Wake 2 İçin Toplamda 30 Dakikalık Yeni Oynanış Görüntülerini Paylaştı! İlk Video FBI Ajanı Saga Anderson’a, İkinci Video İse Alan Wake’e Odaklanıyor. Ancak Dikkat: Oynanış Videoları Spoiler İçeriyor!

Yayınlanan iki farklı oynanış videosundan da tahmin edebileceğiniz gibi burada oyuna dair ufak spoilerlar yer alıyor. Bu nedenle yaklaşmakta olan bu hayatta kalma korku oyununu oynayacaksanız elbette bu oynanış videolarını es geçebilirsiniz. Ancak diğer taraftan bu videolarla beraber oyun hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Beklenen oyunlar arasında yer alan Alan Wake 2, DLSS 3.5’ten yararlanacak ilk oyunlar arasında bulunuyor. DLSS 3.5, Ray Reconstruction’ı tanıtıyor ve Ray Tracing/Path Tracing kullanan oyunlarda daha iyi görseller sunmayı vadediyor. Ayrıca daha önce de belirtildiği gibi Alan Wake 2 tam Path Tracing desteğine sahip.

Alan Wake 2, 17 Ekim’de PlayStation 5, Xbox Series ve Epic Games Store üzerinden PC için dijital olarak çıkış yapmaya hazırlanıyor.

İşte Oynanış Videoları:

#1

#2Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.