-->
Açıklama: Gangs of Sherwood

Gangs of Sherwood 2 Kasım’da yapılması planlanan resmi çıkışını 30 Kasım 2023 tarihine kadar ertelemeye karar verdi.

26.10.2023 | ulasufuk

“Sevgili oyuncular,

Ekim ayındaki Steam Next Fest sırasında gerçekleştirilen Gangs of Sherwood demosundan elde edilen yoğun geri bildirimler ışığında, ekiplerimiz oyunun 2 Kasım’da yapılması planlanan resmi çıkışını 30 Kasım 2023 tarihine kadar ertelemeye karar verdi.
Bu ek süre, Robin ve neşeli adamlarına Nottingham Şerifi’nin ordularıyla yüzleşmek için hazırlıklarını hızlandırma şansı vererek, belirli yönleri ince ayarlamak ve topluluk tarafından talep edilen bazı iyileştirmeleri dahil etmek için kullanılacak!

Gangs of Sherwood 30 Kasım’dan itibaren PC, PlayStation®5 ve Xbox Series X|S’de satışa sunulacak.

Lütfen anlayışınız ve sabrınız için şimdiden teşekkürlerimizi kabul edin.

Yakında Gangs of Sherwood’da görüşmek üzere!”Popüler Haberler


Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!


SQUARE ENIX® bugün DRAGON QUEST MONSTERS serisinin en yeni rol yapma oyunu DRAGON QUEST MONSTERS: The Dark Prince’i piyasaya sürdü.


NACON, Ambulance Life oyununun yayınlanması ve dağıtımı için stüdyo Aesir Interactive ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar.


Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!