-->
Zombiler, Call of Duty: Mobile 9.Sezonu “Mezarlık Devriyesi”nde Tekrar Yükseliyor

İlk kez hem Klasik Zombi hem de Yaşayan Ölülerin Kuşatması, 4 Ekim’den itibaren indirilebilir olan Call of Duty®: Mobile 9.Sezon: Mezarlık Devriyesi’ne geliyor.

27.09.2023 | ulasufuk

İlk kez hem Klasik Zombi hem de Yaşayan Ölülerin Kuşatması, 4 Ekim’den itibaren indirilebilir olan Call of Duty®: Mobile 9.Sezon: Mezarlık Devriyesi’ne geliyor. Korkutucu içeriklerle dolu oldukça ürkütücü olan bu sezonda Call of Duty: Mobile oyuncuları, Cadılar Bayramı temalı Perili Hacienda haritasında yeni Devriye Modunu oynayabilecekler.

Call of Duty: Mobile – 9. Sezon: Mezarlık Devriyesi, yeni sezonda oyunculara, Büyücü Hekim – Ölümcül Tedavi, Demir – Gizli Korku, Portnova – Espri Anlayışı veya Misty – Keyfi Yerinde gibi operatörlerin yanı sıra Hafif Makineli CX-9, Üst Seviye Roket Fırlatıcı Avantajı, Silah Şablonları, Profil Kartları, Tılsımlar, Call of Duty® Puanları gibi yeni ücretsiz ve premium içeriklerle sezon boyunca eklenecek farklı sürprizlerin dâhil olduğu 50 kademeli birbirinden ürkütücü Savaş Bileti ödüllerini kazanma fırsatı veriyor.

 Android ve iOS’a gelecek Call of Duty: Mobile – 9. Sezon: Mezarlık Devriyesi için tüm detaylar aşağıda:
 

  • Yeni Mod: Devriye – İlk olarak Call of Duty®: Vanguard’da yer alan Çok Oyunculu Devriye Modu, ele geçirme noktasının haritada sürekli hareket ettiği bir Zorlu Nokta çeşididir. Oyuncuların takımlarına büyük puanlar kazandırması için ona ayak uydurmaları ve onunla birlikte hareket etmeleri gerekecek.
     
  • İki Zombi Modu – İki farklı Zombi Modu yepyeni güncellemelerle Call of Duty: Mobile’da ilk kez 9. Sezon’da görünecek. Yeni eklenen Roket sınıfıyla Shi No Numa haritasındaki klasik raund bazlı Zombi Modu ile sürekli hareket eden Yaşayan Ölülerin Kuşatması, yeni Kamuflaj Ödülü ile Isolated haritasına geri dönüyor.

Call of Duty: Mobile – 9.Sezon: Mezarlık Devriyesi, lansmanda ve sezon boyunca mağazada yayınlanmak üzere yeni Sezon Mücadeleleri, Çekilişler, Temalı Etkinliklerin yanı sıra çeşitli güncellemeler ve iyileştirmeler içerecek.

Call of Duty: Mobile– 9.Sezon: Mezarlık Devriyesi’nin tanıtım fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.