-->
Yeni Tek Oyunculu Rpg New Arc Line Duyuruldu

Fulqrum Publishing ve Dreamate Games bugün PC, Xbox Series X|S ve PlayStation 5’e gelecek olan yeni tek oyunculu, hikaye açısından zengin RPG oyunları New Arc Line’ı duyurdu.

04.09.2023 | ulasufuk

Fulqrum Publishing ve Dreamate Games bugün PC, Xbox Series X|S ve PlayStation 5’e gelecek olan yeni tek oyunculu, hikaye açısından zengin RPG oyunları New Arc Line’ı duyurdu. Büyü ve teknolojinin yaldızlı çağında geçen New Arc Line, oyuncuları sorunlu bir dünyaya davet ediyor: Yeni Dünya ufukta beliriyor, ilerlemenin parlayan şehri ve ailenizin ölümcül hastalığına çare arayışınızdaki son umut ışığı. Ancak çok geçmeden şehrin güzelliğinin sadece bir deri bir kemik olduğunu keşfedeceksiniz; gizli büyü ve steampunk aletlerin dünyasında farklı gruplar arasında büyüyen gerilimler, fakirleri sömüren zenginler, canavarları avlayan insansılar ve tüm bunların ortasında, bu dünyanın geleceğini şekillendirmede oynamanız gereken rolün farkında olmayan, yabancı bir diyarda bir yabancı olan siz… Hangi tarafı seçeceksiniz? Ne olacaksın?

New Arc Line’da Arcane Magic ve Steampunk Devrimi arasındaki varoluşsal çatışmada yerinizi alın! Ölümcül aletler icat edin veya gizemli sanatlarda ustalaşın, çalın veya yumuşak konuşarak zirveye çıkın, düşmanlar ve müttefikler edinin, aşık olun, büyük bir komploya dahil olun ve tarihin akışını etkileyin.

Hikayenizi, bir buharlı geminin güvertesinde merak ve umut dolu bir şekilde geldiğiniz ‘İlerlemenin Parlayan Şehri’ New Arc metropolünde şekillendirin – ancak işler asla göründüğü kadar parlak değildir. Fabrikalardan çıkan kara duman gökyüzünü boğuyor, ayrımcılık, eşitsizlik ve yolsuzluk kol geziyor. Hayatta kalmak ve sevdiklerinizi kurtarmak için en alttan yükselmeniz, zor kararlar vermeniz ve çeşitli yoldaşlarınızın yardımıyla ellerinizi kirletmeniz gerekecek.

Sıra tabanlı taktik savaşlar, karmaşık bir karakter yaratıcısı ve zorlu seçimlerle dolu derin, inandırıcı bir dünya sunan New Arc Line, oyunculara unutulmaz bir anlatı macerası vaat ediyor.

İşte Fragman:Popüler Haberler


Büyük Finalleri İstanbul’da gerçekleştirilecek dünyanın en büyük espor turnuvalarından 2023 PUBG MOBILE Dünya Şampiyonası’nın (PMGC) Lig Aşaması 2 Kasım’da başlıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.


Küresel teknoloji markası HONOR’un tablet serisinin en yeni üyesi HONOR Pad X9, Trusted Reviews ve PocketNow’un da aralarında yer aldığı birçok teknoloji medyası tarafından ödüle layık görüldü.


MediaMarkt, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak mağazalarında kurduğu Gamezone alanlarında tüm oyunseverleri son teknolojiyle bir araya getiriyor.