-->
Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, 2024 Sonbaharında Çıkıyor

Yayıncı Paradox Interactive, şu anda The Chinese Room’da geliştirilme aşamasında olan Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’nin PlayStation 5, Xbox Series ve PC için Steam,

04.09.2023 | ulasufuk

Yayıncı Paradox Interactive, şu anda The Chinese Room‘da geliştirilme aşamasında olan Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2‘nin PlayStation 5Xbox Series ve PC için Steam, Epic Games Store ve GOG aracılığıyla 2024 sonbaharında çıkış yapacağını duyurdu.

Daha önce duyurulan PlayStation 4 ve Xbox One versiyonlarının artık planlanması söz konusu olmayan oyun için Ocak 2024’te tam bir oynanış açıklaması planlanıyor.

Yeni yayınlanan videoları aşağıda izleyebilirsiniz:Popüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.