-->
Tower Of Fantasy Oyununun Yeni Güncellemesi Olan The Dragon Grove 3.2 Sürümü Duyuruldu!

Level Infinite ve Hotta Studio, Tower of Fantasy adlı popüler ücretsiz ve açık dünya MMORPG oyununa heyecan verici bir güncelleme getiriyor.

04.09.2023 | ulasufuk

Level Infinite ve Hotta Studio, Tower of Fantasy adlı popüler ücretsiz ve açık dünya MMORPG oyununa heyecan verici bir güncelleme getiriyor. 5 Eylül 2023 tarihinde yayınlanacak olan bu büyük genişleme paketi, The Dragon Grove adını taşıyor ve oyunu daha da zenginleştirecek pek çok yenilikle geliyor.

Bu güncellemede odağımız, Domain 9’un kalbinde bulunan ve Wanderer’ların keşfetmek için sabırsızlandığı yeni bir harita olan Joltville’de. Hain dağlar ve vadilerle çevrili bu bölge, Domain 9’un idari merkezi ve teknoloji araştırma merkezi olan Infinite Sundial’ı barındırıyor. Aynı zamanda, Domain 9’daki en prestijli ticaret merkezi olan Tianhe Bazaar’ı da içerisinde bulunduruyor. Joltville, Dragon County, Rabbit County ve Tiger County bölgelerinden oluşuyor ve vahşi yaşam ve egzotik yaratıklarla dolu.

Joltville sadece teknoloji, ticaret ve doğa güzellikleri ile değil, aynı zamanda yeni düşmanlarla da dolu. Özellikle Cursed Armour gibi Joltville’e özgü düşmanlar, oyuncular için büyük bir tehdit oluşturuyor. Ayrıca, Wanderer’lar bu güncelleme ile yepyeni bir bölüm sonu canavarı olan Taotie ile karşılaşacaklar.

Güncelleme aynı zamanda yeni bir karakter olan Madam Huang’u da tanıtıyor. Madam Huang, Azure Guards’ın lideri ve Joltville’deki Tianzhang Pavilion’un başkanıdır. Kararlı ve adaleti savunan bir karakter olan Madam Huang, oyuna daha fazla derinlik katıyor.

Tower of Fantasy’nin bu büyük güncellemesiyle birlikte oyuncular, Joltville’deki heyecan verici maceralara atılmak için hazır olmalılar. Yeni harita, düşmanlar ve karakterlerle oyun deneyimini daha da zenginleştiriyor.

İşte Fragman:Popüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.