-->
Muazzam ‘Highrise City’ Devasa İçerik Güncellemesiyle Bugün Yayınlanıyor!

FourExo Entertainment ve Deck13 Spotlight’ın iddialı şehir kurma oyunu Highrise City, Erken Erişim’den resmen çıktı ve artık Steam ve GOG üzerinden erişilebilir!

04.09.2023 | ulasufuk

FourExo Entertainment ve Deck13 Spotlight’ın iddialı şehir kurma oyunu Highrise City, Erken Erişim’den resmen çıktı ve artık Steam ve GOG üzerinden erişilebilir! Yaklaşık iki yıl Erken Erişimde kaldıktan sonra, bu olağanüstü şehir kurma ve ekonomi simülasyonu karışımı, sadık bir topluluktan daha fazlasının yardımıyla şekillendirildi ve ŞİMDİ ÇIKTI!

Değişen bir oyun

Geriye dönüp baktığımızda, Erken Erişime giren oyun, görsel revizyonlardan daha karmaşık kaynak sistemlerine kadar Highrise City’nin bugünkü halinden farklıydı. Elden geçirilen kullanıcı arayüzlerinden devasa performans yükseltmelerine kadar, oyuncuların çok milyon vatandaşlı şehirler inşa etmesine olanak tanıyor. Highrise City’nin geliştirme sürecinde sayısız büyük güncellemeyle oyun şekillendirildi. Oyuncular artık her şey üzerinde kontrol sahibi olmalarını sağlayan yetkin bir şehir kurucusunu dört gözle bekleyebilirler.

Keşfedilecek yeni özellikler

Sürüm güncellemesi yeni özelliklerle yüklü olarak geliyor. Yeni oyuncular küçük bir hikayeyi deneyimleyebilir ve araştırma görevlerini üstlenebilirler. Artık trafo merkezleri de dahil olmak üzere elektrik hatlarının inşa edilmesi gerekiyor. Alışveriş Merkezleri vatandaşlar tarafından talep ediliyor ve mega gökdelenlerin kilidi oyunun sonlarında açılabiliyor. Ve eğer oyuncular çok aşamalı bir uzay limanı inşa etmeyi başarırlarsa, deneyimli oyuncular için alternatif inşa modları içeren Yeni Oyun+ içeriğinin kilidini bile açabilirler.

Ulaşım artık herkese açık

Dahası da var. Otobüsler aracılığıyla toplu taşıma artık mevcut. Oyuncular devasa şehirlerindeki trafiği azaltmak için özel hatlar kurabilirler. Yeni kaynaklar mevcut, belediye başkanlarının tehlikeli atıklarla da ilgilenmesi gerekiyor ve genel dengeleme, performans ve özellikler biraz daha ince ayarlandı ve geliştirildi.

Nihayet daha önce hiç görmediğiniz mega şehirler inşa etmeye başlamanın zamanı geldi. Milyonlarca nüfusu, karmaşık bir ekonomi sistemi ve yeni başlayanlar ve uzmanlar için iyi dengelenmiş sistemlerle.Popüler Haberler


Heyecanlı karşılaşmalarına sahne olan turnuvanın finalinde Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor şampiyon oldu.


Dünyanın En Geniş Kapsamlı Star Wars Koleksiyonu Galaksinin Fanları Sergisi Istanbul Sinema Müzesi’nde


Samsung Art Store kullanıcıları, Van Gogh’tan Antik Mısır’a kadar uzanan bir yelpazede sunulan 38 ünlü sanat eseri arasından seçim yapabilecek.


MediaMarkt, farklı kategorilerden sunduğu binlerce teknolojik ürüne ek olarak bu ürünlerin vazgeçilmez aksesuarlarında, 25 Eylül tarihine kadar geçerli olacak Aksesuar Kampanyası’nı başlattı.